LittleBigPlanet 3 (PS4) - okladka

LittleBigPlanet 3 (PS4)

Premiera:
18 listopada 2014
Premiera PL:
26 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (15)Gram (3)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis LittleBigPlanet 3 (PS4)
DevMat @ 12:16 10.06.2014

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

LittleBigPlanet 3 to kolejna odsłona zabawnej i kolorowej gry platformowej, stworzonej przez studio Media Molecule. Produkcja przygotowana została na konsole PlayStation 3 i PlayStation 4.

Historia opowiada o losach znanego Sackboy'a, który musi stawić czoła nikczemnemu Newtonowi. Jednak tym razem nie jest sam. Pomaga mu trójka całkowicie nowych przyjaciół. Każdy z nich dysponuje odmiennym zestawem umiejętności, dzięki czemu można pokonać wszystkie przeciwności losu. I tak Oddsock jest szybki i zwinny - bez problemu dostanie się do trudno dostępnych miejsc, nawet wspinając się po ścianach. Swoop natomiast jako ptak może szybować dalekie odległości. Toggle z kolei potrafi stać się zarówno potężnym siłaczem, potrafiącym unieść potężne przeszkody, jak i szybkim sprinterem, gdy trzeba gdzieś pobiec.

Twórcy przygotowali tryb kooperacji dla czterech graczy, oraz możliwość wczytywania poziomów zrobionych przez użytkowników jeszcze na edytorze z LittleBigPlanet 2. Naturalnie gracze nadal mogą tworzyć własną zawartość i udostępniać ją innym na całym świecie.

Produkcja została opatrzona w bardzo ładną oprawę wizualną, wykorzystującą moc PlayStation 4.

Screeny z LittleBigPlanet 3 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMixo2031   @   21:44, 03.03.2015
Muszę przyznać, że LittleBigPlanet 3 nie wciągnęło mnie zbyt bardzo, ale to chyba dlatego, że grałem samemu. Mam wrażenie, że gdy będę posiadał dwa kontrolery i będę mógł z kimś pograć, gra zrobi się o wiele ciekawsza. Poza tym LittleBigPlanet wydaje się dość spokojną grą, na wyluzowanie. Poleciłbym ją osobą, które potrzebują gry ,,na zabicie czasu'' Uśmiech .