Far Cry 4 (PS4) - okladka

Far Cry 4 (PS4)

Premiera:
18 listopada 2014
Premiera PL:
18 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (31)Gram (10)Ukończone (18)Kupię (6)

Opis Far Cry 4 (PS4)
DevMat @ 18:50 15.05.2014

Śr. długość gry: 43h 13min

+ czaswięcej

Far Cry 4 to kolejna odsłona niezwykle popularnej i lubianej serii pierwszoosobowych strzelanek. Za jej opracowanie odpowiada Ubisoft Montreal, a pomocnej ręki udziły także Red Storm Entertainment, Ubisoft Toronto, Ubisoft Shanghai i Ubisoft Kiev.

Podobnie, jak w przypadku poprzednich części akcja rozgrywa się w tropikalnej części świata. Tym razem padło na fikcyjny region Himalajów, Kyrat. Nasz bohater - Ajay Ghale - przybywa w ten region aby spełnić ostatnie życzenie umierającej matki. Jednak już po chwili przekonuje się, że tutaj niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku a on sam został wplątany w wojnę domową. Tutejsza ludność stara się bowiem obalić rządy samozwańczego króla Pagana Mina i skończyć z jego reżimem.

Mechanika rozgrywki wciąż skupia się na otwartej strukturze. Oznacza to, że grający nie jest ograniczany przez żadne ściany i może wybrać się w dowolny fragment mapy. Oczywiście nadal największą atrakcją jest wymiana ognia z napotkanym przeciwnikami. Dokonujemy tego przy pomocy sporej ilości broni, zarówno palnych jak i białych. W podróży pomagają nam pozostawione pojazdy, a nawet zwierzęta. Dodatkowo co jakiś czas dokonujemy ważnej decyzji, która wpływa na losy regionu i piszę jego nową historię.

Far Cry 4 działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym przejrzystą, pełną detali oprawę wizualną.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
Screeny z Far Cry 4 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   18:03, 29.04.2019
Kupione w biedrze. Ogrywam i gra ogólnie fajna, choć te aktywności z bronieniem zdobytych baz faktycznie bywają natrętne. Fajnie się strzela. Dużo akcji, fajna mechanika zabawy. I sztucer, z którego jak się trafi przeciwnika to odrzuca go na pięć kilometrów do tyłu.