Outlast: Whistleblower (PS4) - okladka

Outlast: Whistleblower (PS4)

Premiera:
06 maja 2014
Premiera PL:
07 maja 2014
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Outlast: Whistleblower (PS4)
Materdea @ 11:41 10.04.2014
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 1h 44min

+ czaswięcej

Outlast: Whistleblower to pierwsze rozszerzenie do gry survival-horror Outlast, autorstwa studia Red Barrels.

Dodatek DLC przedstawia historię ukazaną przed wydarzeniami rozgrywającymi się w podstawowej wersji gry. Wcielamy się w innego bohatera - jest nim opiekun w szpitalu psychiatrycznym Mount Massive, Waylon Park - ten sam, który zawiadomił anonimowym donosem protagonistę oryginału. Dzięki temu możemy ujrzeć placówkę, zanim korporacja Murkoff stworzyła tam piekło na ziemi - miejsce oglądane w oryginalnym Outlast.

Na potrzeby tego rozszerzenia, deweloperzy zaprojektowali szereg nowych pomieszczeń szpitala oraz kilka świeżych typów przeciwników. Zasady rozgrywki nie uległy radykalnej zmianie względem podstawki. Wciąż trzonem zabawy jest skradanie się i unikanie wszelkiej maści oponentów. Dodatek działa na tym samym, autorskim silniku studia Red Barrels.

Screeny z Outlast: Whistleblower (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?