CounterSpy (PS4) - okladka

CounterSpy (PS4)

Premiera:
19 sierpnia 2014
Premiera PL:
20 sierpnia 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis CounterSpy (PS4)
zvarownik @ 09:33 17.03.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 8h 23min

+ czaswięcej

CounterSpy to zręcznościowa gra akcji z elementami platformowymi. Za projekt odpowiedzialni są twórcy ze studia Dynamighty, którzy wcześniej pracowali w firmie LucasArts. Jest to pierwsza pozycja w dorobku tego dewelopera.

Historia opowiada o losach agenta jednostki specjalnej C.O.U.N.T.E.R., który został wysłany do tajnej bazy, by udaremnić skonstruowanie i wykorzystanie niszczycielskiej broni. Akcja rozgrywa się w czasach Zimnej Wojny.

Rozgrywka odbywa się w dwóch wymiarach. Gracz, wcielając się w agenta specjalnego, zmuszony jest do przedzierania się przez kolejne części kompleksu badawczego. W niemal każdym pomieszczeniu znajdują się strażnicy, patrolujący najbliższą okolicę. By odnieść sukces, należy się ich pozbywać po cichu, lub starać się omijać zagrożenie. Podopieczny grającej osoby nie posiada wielkiego arsenału broni i niekończącego się zdrowia. Należy więc umiejętnie wykorzystywać posiadane środki.
Tytuł przeznaczony jest wyłącznie dla jednego gracza. Twórcy w całości skupili się nad kampanią, zupełnie rezygnując z jakichkolwiek opcji multiplayer. Niemniej zastosowano swego rodzaju rankingi, pozwalające porównywać swoje wyniki z osiągnięciami innych graczy.

Oprawa graficzna została utrzymana w kreskówkowym stylu 2,5 D. Wszyscy bohaterowie i całe otoczenie zostało stworzone w trzech wymiarach, jednak zabawa odbywa się tylko w dwóch. Twórcy starali się nawiązać klimatem do lat 50-tych i 60-tych XX w.

CounterSpy korzysta z funkcjonalności międzyplatformowej, dzięki czemu możliwa jest współpraca konsol PlayStation 3 i PS Vita. Dodatkowo na rynku znajduje się także edycja przeznaczona na smartfony i tablety.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z CounterSpy (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?