Get Even (PS4) - okladka

Get Even (PS4)

Premiera:
23 czerwca 2017
Premiera PL:
23 czerwca 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Get Even (PS4)
B92 @ 14:28 08.01.2014
Bartłomiej "B92" Koczenasz
Mam na imię Bartek urodziłem się w 1992 roku, stąd mój nick B92. Chodzę do III klasy liceum ogólnokształcącego o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym. Interesuję się sportem, głównie piłką nożną (Chelsea Londyn) oraz grami i sprzętem komputerowym. Słucham rocka, punk i muzyki "z radia", ulubiony zespół to Linkin Park. Jeśli chodzi o filmy to oglądam wszystko co dobre, moim ulubionym filmem jest Gladiator. Wcześniej byłem redaktorem naczelnym portalu GameRAR.pl i redaktorem Tawerny Gier.

Śr. długość gry: 12h 17min

+ czaswięcej

Get Even to kolejna strzelanka w dorobku polskiego studia The Farm 51. Tytuł, w odróżnieniu od reszty produkcji tego typu, miesza w jedną całość tryby single i multiplayer.

Historia obserwowana jest z perspektywy dwóch walczących ze sobą bohaterów. Fabuła nie jest przedstawiana przez następujące po sobie scenki przerywnikowe, lecz przez eksplorację świata, w którym znajdują się rożne wskazówki i wyjaśnienia.

Jednym z ciekawszych elementów Get Even jest multiplayer, który ingeruje w tryb dla jednego gracza. W dowolnym momencie zabawy do rozgrywki może dołączyć inna osoba, która przejmuje kontrolę nad postacią sterowaną chwilę wcześniej przez SI. Wiąże się to z nieprzewidywalnością gry i większym wyzwaniem. Dodatkowo podczas walki wykorzystuje się smartfony, które przyczepia się do broni i wykorzystuje jako ekran, którym można monitorować pomieszczenie znajdujące się za ścianą (ruchoma lufa karabinu).

Produkcja charakteryzuje się fotorealistyczną oprawą graficzną, opartą na skanach rzeczywistych miejsc i postaci. W związku z tym, wszystko, co widzimy podczas rozgrywki, istnieje także w prawdziwym świecie.

Screeny z Get Even (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   18:35, 23.02.2020
Świetna gra. Oryginalny pomysł studia The Farm 51 na stworzenie Thrillera. Graficznie gra wygląda dobrze, miejscówki mają swój klimat. Udźwiękowienie również stoi na wysokim poziomie. Nie raz ciarki przeszły mi po plecach. Grając na słuchawkach potęguje się ten efekt. Fabuła jest dosyć zagmatwana, wszystko dosłownie zmienia się o 180°. Wiele osób narzeka, że gra jest przeciętna i mało w niej akcji. Ja się bawiłem świetnie, etapy skradankowe również sprawiły mi frajdę.