Śródziemie: Cień Mordoru (PS4) - okladka

Śródziemie: Cień Mordoru (PS4)

Premiera:
30 września 2014
Premiera PL:
03 października 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (20)Gram (7)Ukończone (6)Kupię (6)

Opis Śródziemie: Cień Mordoru (PS4)
Ager @ 20:23 13.11.2013
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 27h 17min

+ czaswięcej

Śródziemie: Cień Mordoru to kolejny tytuł ze znanego wszystkim uniwersum Władcy Pierścieni tym razem w wykonaniu Monolith Productions. Historia opowiedziana w grze jest prequelem wydarzeń z książkowej, a zarazem filmowej, trylogii.

Wcielamy się w bohatera imieniem Talion, którego życie wywróciło się do góry nogami wraz z nadejściem armii Mordoru. Jego rodzina, a także on sam, zostali zamordowani. Jednak jak to zwykle bywa, nasz protagonista zostaje wskrzeszony, po czym pałając żądzą zemsty, wyrusza do siedziby Saurona w celu pomszczenia bliskich.

Śródziemie: Cień Mordoru po raz pierwszy w historii serii zyskał tak mroczny i ciężki klimat. Dość powiedzieć, że grający otrzymali możliwość decydowania o przebiegu fabuły, wliczając w to życie bądź śmierć poszczególnych postaci.

Produkcja studia Monolith cechuje się również dużym i otwartym światem, w którym napotkamy mnóstwo wrogów. Ci ostatni nie są już zresztą jedynie mięsem armatnim. Za sprawą systemu Nemesis każdy z nich posiada własne imię oraz rangę. Dodatkowo, jeżeli taki delikwent przeżyje walkę z graczem, to w przyszłości przy ponownym spotkaniu okaże się nie tylko silniejszy, lecz również zapamięta obraną przez nas taktykę z pierwszej utarczki.

Co się tyczy przedstawionego uniwersum w grze, autorzy przywiązali do niego dużą wagę, zatem fani Tolkienowskiego cyklu nie muszą się martwić o wiarygodność lokacji i postaci.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, Dirian,
Screeny z Śródziemie: Cień Mordoru (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswisniaboss   @   22:45, 16.12.2013
W końcu coś z uniwersum LOTR'a! Czekam na kolejne informacje.