RESOGUN (PS4) - okladka

RESOGUN (PS4)

Premiera:
15 listopada 2013
Premiera PL:
29 listopada 2013
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis RESOGUN (PS4)
zvarownik @ 17:36 13.11.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

RESOGUN to pierwsza gra studia Housemarque na konsole PlayStation 4. Deweloper ten znany jest z takich tytułów jak Outland, Dead Nation czy też Super Stardust HD.

Tytuł reprezentuje gatunek zręcznościowych strzelanek 2,5D, która nawiązuje do gier pokroju Ikaruga. Historia opowiada po prostu o pilocie statku kosmicznego, który walczy o przetrwanie z niezliczoną ilością przeciwników.

Rozgrywka polega na manewrowaniu pojazdem, omijając zbliżających się wrogów oraz na wypluwaniu z siebie tony ołowiu, by jak najdłużej utrzymać mnożnik punktów. Jedną z ciekawostek jest system zniszczeń statków i otoczenia. Każdy element gry zbudowany jest bowiem z wielu pojedynczych wokseli, rozsypujących się po całym ekranie w wyniku uderzenia lub strzału.

RESOGUN posiada kilka trybów gry, różne stopnie trudności oraz światowe rankingi. Możliwa jest również rozgrywka z współpracy online.

Screeny z RESOGUN (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?