Rayman Legends (PS4) - okladka

Rayman Legends (PS4)

Premiera:
21 lutego 2014
Premiera PL:
21 lutego 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (15)Gram (4)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Rayman Legends (PS4)
zvarownik @ 09:40 13.11.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 27h 29min

+ czaswięcej

Rayman Legends to kontynuacja gry platformowej - Rayman Origins, stworzona przez firmę Ubisoft.

Bohaterowie serii ponownie zapadli w długi sen, trwający 100 lat. W tym czasie na Rozdrożach Marzeń rozgościły się różne stwory, które teraz należy przepędzić i uwolnić uwięzione Małaki.

Tytuł pozwala na zabawę kilku osobom jednocześnie. Gameplay opiera się na staro szkolnym skakaniu po platformach i prostej walce z wrogami. Względem poprzedniczki doszła możliwość wykonywania kombosów - jeden gracz łapie przeciwnika, a drugi okłada go pięściami. Dodatkowo pojawiły się poziomy muzyczne, których przejście zostało dostosowane do rytmów danego utworu.

Wersja na konsolę Nintendo Wii U, wykorzystuje tabletopodobny kontroler, a także zwykłe pady. Można obserwować rozgrywkę na wbudowanym ekranie i na nim sterować poczynaniami naszego podopiecznego.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 7 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   11:25, 10.05.2017
Nie jestem jakimś znawcą platformówek - grę tą kupiłem z wyprzedaży na PS Store, żeby obeznać się z padem do PS4 - to pierwsza gra, w którą grałem na mojej pierwszej konsoli Uśmiech
Gra wygląda ślicznie, jest ładna, kolorowa. Akcja jest szybka i dynamiczna. I chociaż nie starczyło mi cierpliwości (i umiejętności), żeby przejść, każdą dostępną planszę i zebrać wszystkie punkty to bawiłem się przy niej świetnie !