Mirror's Edge: Catalyst (PS4) - okladka

Mirror's Edge: Catalyst (PS4)

Premiera:
07 czerwca 2016
Premiera PL:
09 czerwca 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Mirror's Edge: Catalyst (PS4)
bigboy177 @ 17:15 20.06.2013
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 9h 50min

+ czaswięcej

Mirror's Edge: Catalyst to druga część popularnej gry akcji Mirror's Edge, za której stworzenie odpowiedzialne jest studio DICE, wydania natomiast podjęła się ekipa Electronic Arts.

Fabularnie Mirror's Edge: Catalyst nie stanowi ani kontynuacji, ani prequela wydarzeń ukazanych w pierwowzorze. Deweloper przygotował całkowicie odrębną historię, a jedynym wspólnym elementem jest postać pięknej Faith - dziewczyny o niezwykłych umiejętnościach, która, podobnie jak w jedynce, wpadał w niemałe tarapaty.

Jak na parkour przystało, w Mirror's Edge: Catalyst znajdziemy mnóstwo skomplikowanych kaskaderskich ewolucji, z pomocą których protagonista przemierzać będzie przygotowane przez deweloperów lokacje. Faith potrafi zatem skakać po pionowych ścianach, przeskakiwać najwyższe barierki, a nawet przez chwilę biegnąć po ścianie. Dodatkowo, jest też całkiem zręczna jeśli chodzi o boje z wykorzystaniem własnych mięśni. Szybko i sprawnie potrafi powalić nawet kilkakrotnie większego od siebie oponenta.

Mirror's Edge: Catalyst przeznaczone jest głównie do rozgrywek w pojedynkę, ale produkcja zaoferuje też jakiś system rankingu, tudzież zmagań wieloosobowych. Gra śmiga na silniku Frostbite 3, generującym pełne szczegółów tereny oraz świetną animację.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132,
Screeny z Mirror's Edge: Catalyst (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?