Mad Max (PS4) - okladka

Mad Max (PS4)

Premiera:
01 września 2015
Premiera PL:
04 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (16)Gram (5)Ukończone (9)Kupię (5)

Opis Mad Max (PS4)
Materdea @ 12:12 13.06.2013
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 34h 13min

+ czaswięcej

Mad Max to kolejna gra w portfolio Avalanche Studio, ludzi odpowiedzialnych za serię Just Cause. Tytuł na świecie wyda firma Warner Bros Interactive.

W grze wcielamy się w postać tytułowego Mad Maksa - samotnego wojownika, doskonale obytego zarówno z walką wręcz, jak i klasycznymi giwerami. Fabuła skupia się na poszukiwaniu naszego auta, Interceptora, które bezpardonowo ukradli bandyci. Zamiast niego bohater porusza się przy pomocy zastępczych czterech kółek - to właśnie samochód stanowi bardzo ważną część rozgrywki, oferując całe spektrum możliwości jego ulepszania. Od poprawiania osiągów, kończąc na militarnych aspektach.

Rozjeżdżając kolejnych oponentów oraz taranując ich wozy przemierzamy bezkresne Pustkowia - otwarty świat, jaki oferują deweloperzy, dostępny jest od samego początku bez żadnych ograniczeń. Nie musimy jednak rzucać się w wir wydarzeń, a mamy możliwość spokojnego wypełniania kolejnych questów pobocznych, których oczywiście w Mad Maksie nie brakuje.

Mad Max działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym przejrzystą oprawę wizualną na wszystkich platformach docelowych.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Mad Max (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmikhail01   @   23:40, 02.03.2019
Jeśli ktoś myśli o zdobyciu platyny, to niech zabierze się za to od początku gry. Po napisach końcowych można co prawda zwiedzać świat i zaliczać wyścigi itp, ale praktycznie już nie ma przeciwników, przez co zdobycie trofeum z zaliczeniem wszystkich wyzwań jest prawie niemożliwe.