Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4) - okladka

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)

Premiera:
01 września 2015
Premiera PL:
01 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (10)Ukończone (5)Kupię (5)

Opis Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)
DevMat @ 22:40 11.06.2013
"DevMat"

Śr. długość gry: 77h 12min

+ czaswięcej

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain to piąta odsłona głównej serii gier spod znaku Metal Gear Solid. Za jej opracowanie odpowiada studio Kojima Productions, z ojcem serii Hideo Kojimą na czele.

Głównym bohaterem gry jest znany fanom cyklu Naked Snake. Budzi się on w szpitalu po dziewięciu latach śpiączki, po tym jak został ciężko ranny podczas jednej w misji (wydarzenia te zostały przedstawione w części Ground Zeroes). W ich wyniku stracił on nie tylko prawie dekadę życia, ale także lewą rękę. Na domiar złego los nie oszczędza Snake'a. Osłabiony musi się wydostać z ośrodka zaatakowanego przez nieznanych zamachowców. Pomaga mu w tym jeden z pacjentów.

Całość napędzana jest przez nową wersję silnika FOX. Pozwolił on na bardzo realistyczne odwzorowanie grafiki oraz fizyki świata. Ten ostatni natomiast po raz pierwszy jest całkowicie otwarty dla gracza i pozwala wybrać własną ścieżkę zakończenia misji.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea, mrPack,
Screeny z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?