Need for Speed: Rivals (PS4) - okladka

Need for Speed: Rivals (PS4)

Premiera:
15 listopada 2013
Premiera PL:
29 listopada 2013
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (3)Ukończone (2)Kupię (4)

Opis Need for Speed: Rivals (PS4)
Redakcja MiastoGier.pl @ 17:03 23.05.2013

Śr. długość gry: 21h 29min

+ czaswięcej

Need for Speed: Rivals to kolejna odsłona jednej z najbardziej znanych gier wyścigowych na świecie. Za produkcję odpowiada nowy oddział Electronic Arts, czyli EA Ghost, swoim doświadczeniem wspiera ich też ekipa Criterion - twórcy serii Burnout.

Need for Speed: Rivals pozwala graczowi zasiąść zarówno za sterami samochodów łamiących prawo, jak ich pojazdów policyjnych, odpowiedzialnych za ściganie przestępców. Tytuł ukazuje świat z obu stron barykady, a w związku z tym, wyzwania, w zależności od tego, czym aktualnie jedziemy są odmienne. Raz możemy być zmuszeni dotrzeć na linię mety, unikając stróżów prawa, a innym razem spróbujemy złapać osoby uczestniczące w nielegalnym wyścigu.

Need for Speed: Rivals łączy ze sobą rozgrywkę wielo i jednoosobową. Produkcja umożliwia przeskakiwanie pomiędzy oboma trybami, bez potrzeby wyskakiwania do menu głównego. Wszystkie przejazdy, niezależnie od liczby grających, widzimy na mapie świata - wybierając, decydujemy o tym, czy ścigamy się z oponentami komputerowymi, czy prawdziwymi.

Za wszystkie osiągnięcia w grze zgarniamy punkty, które następnie lądują w specjalnych statystykach. Kolejna wersja Autologu zapewnia zdrową rywalizację pomiędzy graczami, informując Twoich znajomych o zdobytych medalach, tudzież pobitych czasach. Dzięki temu zawsze wiesz co dzieje się w świecie produkcji.

Na potrzeby Need for Speed: Rivals wykorzystano silnik graficzny Frostbite 3, oferujący wysokiej jakości oprawę wizualną, przepełnioną efektami specjalnymi. Jego możliwości najlepiej wykorzystają konsole Xbox One oraz PlayStation 4.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Need for Speed: Rivals (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?