Borderlands 3 (PS4) - okladka

Borderlands 3 (PS4)

Premiera:
13 września 2019
Premiera PL:
13 września 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Borderlands 3 (PS4)
Redakcja MiastoGier.pl @ 15:48 01.10.2012

Śr. długość gry: 32h 30min

+ czaswięcej

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora staramy się znaleźć miejsce dla siebie i przetrwać.

Borderlands 3, podobnie jak edycje poprzednie, oferuje tryb współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Mogą sobie oni wzajemnie pomagać, walcząc ramię, w ramię z napotkanymi stworami. Co istotne, rozgrywka opiera się nie tylko na elementach akcji, ale również aspektach typowych dla gier RPG - mowa tu o rozwoju głównego bohatera, jak również miliardach broni i innego wyposażenia, zmieniającego statystyki protagonistów.

W przypadku Borderlands 3 głównymi antagonistami jest rodzeństwo - dwie syreny, które postanawiają odkryć tajemnicze skarbce rozmieszczone w różnych miejscach Pandory (i nie tylko), a następnie spożytkować ukryte tam skarby do tego, by przejąć kontrolę nad światem. My, jako Strażnicy, nie możemy oczywiście do tego dopuścić. Chwytamy za broń i przystępujemy do siania spustoszenia.

Najnowsze dzieło studia Gearbox pozwala nam wybrać spośród czterech archetypów, wyposażonych w unikatowe umiejętności. Możemy więc zdecydować się na postać korzystającą przede wszystkim z broni palnej, potężnego tanka, mecha albo syrenę, która sprawnie posługuje się czymś w rodzaju magii. Wybór nie wpływa na fabułę, ale zmienia sposób eliminowania przeciwników.

Borderlands 3 to również unikatowa oprawa wizualna, wykorzystująca technikę Cell-Shadingu. Dzięki temu przedsięwzięcie wygląda, jak animowany komiks.

Screeny z Borderlands 3 (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?