Street Fighter x Tekken (PS3) - okladka

Street Fighter x Tekken (PS3)

Premiera:
06 marca 2012
Premiera PL:
09 marca 2012
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (2)

Opis Street Fighter x Tekken (PS3)
keragon @ 23:25 12.04.2011
"keragon"

Śr. długość gry: 60h 2min

+ czaswięcej

Street Fighter X Tekken to crossover stworzony przez firmę Capcom. Tym razem zmierzą się ze sobą jedne z dwóch największych światów bijatyk: Capcom oraz Namco.

Nie jest tajemnicą, iż Capcom ze swoją serią Street Fighter od lat rywalizuje z Namco i ich Tekken'em, o miano najlepszej bijatyki. Tym bardziej pasjonujące jest ujrzenie wojowników obu tych marek stających przeciwko sobie na jednej arenie. A więc w grze zobaczymy takie postacie jak: Ryu, Jin Kazama, Ken czy King. Produkcja bazuje na silniku czwartej odsłony Street Fightera, nie zmieniony zostaje też system ciosów, co może zagmatwać trochę fanów serii Namco, ale nie ma co narzekać gdyż Namco równolegle opracuje Tekken X Street Fighter, tą samą grą, tyle że opartą na silniku i założeniach sagi Tekken.

Bohaterowie serii Street Fighter nie ulegli poważniejszym zmianom, jednak wojownicy z Tekkena musieli zostać dostosowani do komiksowych realiów. Również wachlarz ciosów tychże postaci uległ zmianie. Persony z Tekkena posiadają zatem teraz ataki specjalne, stanowiące swego rodzaju wariacje najmocniejszych uderzeń z pierwowzoru.

Rozgrywka w Street Fighter X Tekken opiera się na założeniach serii Street Fighter, zobaczymy więc wszystkie znane z niej tryby plus "Tag Team", czyli 2 vs 2.


Wkład w encyklopedię mieli:   Ravnarr,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Street Fighter x Tekken (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosradeknd   @   20:24, 05.10.2011
O miano najlepszej bijatyki rywalizują MK z Tekkenem, a Street Fighter to chyba z tych animowanych bijatyk, choć sama gra zadowala. ^^
0 kudosHayashi-kun   @   14:03, 15.03.2012
Dla mnie gra jak najbardziej wypasiona. Dumny