BloodRayne: Betrayal (PS3) - okladka

BloodRayne: Betrayal (PS3)

Premiera:
06 września 2011
Premiera PL:
07 września 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis BloodRayne: Betrayal (PS3)
SpajderBot @ 12:18 02.04.2011
Wojtek "SpajderBot" Cichoń

Śr. długość gry: 1h 12min

+ czaswięcej

BloodRayne: Betrayal to kolejna odsłona słynnej, acz niedocienionej serii BloodRayne. Projekt niestety nie jest dostępny w klasycznej formie, a jedynie w elektronicznej dystrybucji na łamach usług Xbox Live i PlayStation Network. Deweloper nie przewidział też wersji dedykowanej komputerom PC.

BloodRayne: Betrayal przedstawia losy pięknej i morderczej wampirzycy o imieniu Rayne. Dziewczyna pracuje dla łowców wampirów, aczkolwiek tym razem wykonuje dla nich ostatnie zadanie, po czym zamierza złożyć rezygnację. Wraz ze swoim kompanem stara się zapobiec masakrze wampirów, zorganizowanej przez niesłynnych łowców.

BloodRayne: Betrayal działa na zaawansowanym silniku graficznym, wykorzystującym potencjał drzemiący w konsolach obecnej generacji. Projekt jest przepełniony akcją, morderczymi kombosami i walkami z bronią w ręku. Jako że zabawa przedstawia losy dwójki bohaterów, jest szansa na tryb kooperacji. Niemniej jednak, ten element nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789, TheCerbis,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z BloodRayne: Betrayal (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawelecki96   @   19:43, 03.11.2011
Nie dość, że zrobili ze slashera platformówkę, to jeszcze udostępniają ją tylko za pomocą PSN i Xbox LIVE... Gratuluję, panowie twórcy, świetnie poszło wam pogrążanie i tak mało popularnej i niedocenionej serii.