Rango The Video Game (PS3) - okladka

Rango The Video Game (PS3)

Premiera:
01 marca 2011
Premiera PL:
04 marca 2011
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Rango The Video Game (PS3)
Ager @ 20:04 15.02.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Rango The Video Game został stworzony na podstawie filmu animowanego o tym samym tytule. Gra jest przeznaczona dla młodszych odbiorców chcących raz jeszcze zasmakować przygody z dużego ekranu.

Gracz wciela się w tytułowego kameleona Rango. Ten pocieszny stwór ma jednak spore problemy. Mieszkając do niedawna w terrarium i uważając się za jego bohatera, teraz niespodziewanie trafia na daleki Dziki Zachód. Miasteczko Dirt z początku nie jest zbyt przyjazne za sprawą nawiedzających je bandytów. Rango staje się broniącym prawa szeryfem i z małą pomocą gracza próbuje przepędzić łotrów tam, gdzie raki zimują.

Rango The Video Game budzi sympatię przede wszystkim mieszkańcami Brudnego miasta. Ptasie mariachi czy gang królików mimowolnie wywołują uśmiech na twarzy. Elementów dostarczających nam zabawy jest znacznie więcej. Wystarczy choćby wymienić szalone strzelaniny z hordami wrogich gryzoni albo emocje towarzyszące akrobatycznym pościgom na nietypowych rumakach. Na dodatek w prawie każdym zakamarku Dirt czekają liczne wyzwania. Rzecz jasna nie zabrakło także Trofeów i Osiągnięć do zdobycia.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z Rango The Video Game (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?