Alien Breed 2: Assault (PS3) - okladka

Alien Breed 2: Assault (PS3)

Premiera:
22 września 2010
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Alien Breed 2: Assault (PS3)
The_Boss @ 22:04 03.12.2010
Maciej "The_Boss" Warsiewicz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kontynuuacja remake'u - jednej z części serii Alien Breed, wydanej w latach 90 ubiegłego stulecia - pod tytułem ABE. Jednocześnie, jest to kolejna część konsolowo-komputerowej, multiplatformowej sagi zwanej Alien Breed.

Rozgrywka w produkcji polega na strzelaniu do kosmicznych stworzeń, eksplorowaniu dostępnych terenów w poszukiwaniu elektronicznych kluczy i zapasów oraz rozwiązywaniu zagadek. Świat wirtualny osadzony został w ogólnie pojętej przestrzeni kosmicznej. Akcja toczy się głównie w małych, wypełnionych po brzegi oponentami, pomieszczeniach baz.

Wydarzenia obserwujemy kamerą trzecioosobową, czyli zza pleców bohatera. Oprawa graficzna programu została wykonana w trójwymiarze, dzięki silnikowi Unreal Engine 3. W pozycji widoczne są wszystkie zaawansowane efekty specjalne silnika, w tym również cieniowanie, gra świateł oraz przemieszczenia cząsteczkowe.

Oprócz trybu dla pojedynczego gracza, istnieje opcja wieloosobowa, umożliwiająca zabawę w ramach współpracy dla maksymalnie dwóch osób przez Internet. Połączenie się z siecią wymaga posiadania konta Gold w usłudze internetowej Xbox LIVE.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Alien Breed 2: Assault (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?