S.T.A.L.K.E.R. 2 (PS3) - okladka

S.T.A.L.K.E.R. 2 (PS3)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis S.T.A.L.K.E.R. 2 (PS3)
szewczu @ 12:39 13.11.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

S.T.A.L.K.E.R. 2 to kontynuacja znakomitej strzelanki wyprodukowanej przez GSC Game World - S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, produkcja doczekała się także dwóch wyśmienitych dodatków. Tak jak i w poprzedniej odsłonie, tak i tym razem, całość dzieje się w świecie wykreowanym w powieściach Arkadija i Borysa Strugackich.

Akcja ponownie rzuca nas to strefy skażonej śmiertelnym promieniowaniem. Doprowadza ono do wyniszczenia lokalnej flory i fauny, w wyniku czego znalezienie człowieka graniczy z cudem. Co oczywiście nie znaczy, że nie spotkamy różnej maści mutantów, zwierząt oraz innych, mniej lub bardziej zakręconych istot. Na drodze ponownie staną nam inni stalkerzy, którzy czasem raczą nas pomocą, ale częścią są tacy, którzy będą życzyli nam jak najgorzej.

S.T.A.L.K.E.R. 2 znów łączy w sobie elementy akcji z widokiem pierwszoosobowym oraz dobrze skonstruowanego RPG. Podczas wędrówki po opustoszałych terenach, kolekcjonujemy nowe bronie, pancerze oraz przydatne dla naszego bohatera przedmioty.

Na potrzeby "dwójki" został przygotowany nowy silnik graficzny, generujący zaawansowaną, pełną efektów specjalnych oprawę wizualną, mogącą konkurować z innymi, podobnymi projektami.

Produkcja przeznaczona jest nie tylko dla posiadaczy poczciwych blaszaków, ale także dla właścicieli konsol PlayStation 3 oraz Xbox 360.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbat2008kam   @   18:37, 22.10.2011
Gra nie wyszła jeszcze na żadną platformę. Prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie na PS3. W planach jest wersja PC i może X360.