Blood Drive (PS3) - okladka

Blood Drive (PS3)

Premiera:
02 listopada 2010
Premiera PL:
26 listopada 2010
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Akcja
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (0)

Opis Blood Drive (PS3)
szewczu @ 23:04 15.10.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Blood Drive to szalenie dynamiczna gra wyścigowa z elementami akcji, która swoim stylem przypomina kultowe Carmageddon, z tą różnicą, że nie rozjeżdżamy przechodniów tylko zombie! Produkcja wyszła ze stajni Activision i przeznaczona jest dla konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3.

Na początku gry wybieramy swojego bohatera, a następnie przenosimy się do Las Vegas, gdzie kręcone jest telewizyjne show, pokazujące zmagania kierowców dziwacznie zmodyfikowanych maszyn, którzy swatają się na arenie przeciwko hordom krwiożerczych i wygłodniałych zombie. Nasz cel jest jeden: w jak najbardziej brutalny sposób zniszczyć plugawe istoty, dostarczając tym samym widzom groteskowe widowisko.

Gracz może zasiąść za sterami przeróżnych pojazdów. W garażu znajdziemy zwykłe osobowe samochody, vany, pick-upy oraz olbrzymie ciężarówki. Każdy samochód możemy modyfikować na wiele sposobów, dodając do nich różnorakie bronie oraz mordercze przedmioty.

Produkcja przesączona jest do cna brutalnością, erotyką (striptizerki jako zombie) oraz hektolitrami krwi, przez co jest nie odpowiednia dla młodszych graczy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Blood Drive (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?