Resistance 3 (PS3) - okladka

Resistance 3 (PS3)

Premiera:
06 września 2011
Premiera PL:
09 września 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (39)Gram (12)Ukończone (19)Kupię (14)

Opis Resistance 3 (PS3)
szewczu @ 15:01 18.08.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 5h 35min

+ czaswięcej

Resistance 3 to trzecia odsłona znakomitej strzelanki, stworzonej wyłącznie dla posiadaczy stacjonarnej konsoli Sony PlayStation 3. Za produkcją stoi ponownie studio Insomniac Games.

Produkcja pozwala się wcielić w zupełnie nową postać - Josepha Capellego. Nie znaczy to jednak, że nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami, wręcz przeciwnie, bowiem żona Josepha - Susan Farley - jest przyrodnią siostrą Nathana Hale'a - bohatera poprzedników. Natomiast naszemu protagoniście pomaga Malikov. Wspólnie wyruszają w podróż do Nowego Jorku, aby tam zniszczyć wieżę generującą tunel czasoprzestrzenny. Misja ta ma najwyższy priorytet, gdyż maszyna powoduje, że nasza planeta zaczyna powoli zamarzać. Warunki przez nią tworzone sprzyjają rozwojowi Chimer, jednak są śmiertelne dla naszego gatunku.

Mechanika rozgrywki w Resistance 3 została praktycznie niezmieniona. Kolejny raz mamy do czynienia z niezwykle szybko prowadzoną akcją, nie zabrakło także dużego arsenału broni oraz różnego typu amunicji do niej. Dzięki temu rozwiązaniu jedną pukawką możemy rozwalać rożnego rodzaju przeciwników, nie tracąc przy tym skuteczności. Z nowości, jakie czekają na śmiałka zanurzającego się w świat Resistance, należy wspomnieć o nowej giwerze, pozwalającej rozpylić biologiczną substancję lub też doprowadzić do wzajemnej eliminacji przeciwników.

Twórcy dużo czasu poświęcili na odnowienie oprawy wizualnej. Teraz przemierzając takie miasta jak Nowy Jork czy Saint Louis możemy wpatrywać się w naprawdę dobrze wykonane tekstury, szczegółowe otoczenie i liczne efekty specjalne.

Poprawek doczekał się również tryb multiplayer, w którym jednocześnie na jednej mapie może zmierzyć się 32 graczy. Istnieje także możliwość sprawdzenia swoich sił w trybie kooperacji.


Wkład w encyklopedię mieli:   Gilberto, Dirian, sebil, MicMus123456789,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Resistance 3 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   10:57, 02.02.2011
Przeszedłem 1 i 2 więc po trzecią część zapewne też sięgnę Uśmiech .
Polecam 1 i 2 część Puszcza oko .
0 kudoswayn76   @   16:29, 11.04.2011
na trajlerach wygląda bosko można by się pokusić o stwierdzenie że nawet lepiej niż dwie poprzednie części
mam nadzieję że w trzeciej części dobiją do 100 albo więcej graczy w jednym pokoju niezła sieczka jest wtedy
kolejny tytuł mile widziany w mojej kolekcji
0 kudosMearKasz   @   20:54, 08.09.2011
Szkoda że nie mam PS3 Smutny ((,bo ta gra wymiata Uśmiech )))
0 kudosUkyo28   @   00:08, 01.10.2011
Uuu mega hicior się zapowiada pewnie mnie wgniecie w fotel. Musze tylko kasę uzbierać na tą część i będę ją pochłaniać wszystkimi zmysłamiSzczęśliwy
0 kudosPietek=)   @   12:21, 28.04.2012
W końcu przysiadłem na chwilę do Resistance 3 i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Uśmiech

Początek przepełniony akcją jak i filmikami, które budują klimat bardzo mi się podobał. Nie ma owijania w bawełnę tylko od razu wskakujemy w wir walki z Chimerami.

Graficznie wygląda zadawalająco, paleta barw w pierwszych aktach ewidentnie ukazuje nam zniszczoną jak i pogrążoną w walce ludzkość.

Nowe bronie jak np. broń, która strzela prądem Niewinny jak i ulepszone poprzednie machiny zagłady znów dają tą samą satysfakcje w rozwalaniu Chimer.

Jak do tej chwili gra mi się bardzo podoba i polecam każdemu kto grał w poprzednie 2 części. Puszcza oko

Jedyne co mi się nie spodobało to nasi kompani, którzy w jednym z aktów walczą u naszego boku... nie pomagają nam. Potrafili stać i patrzeć jak ja walczyłem z dwoma wielkimi Revengerami. :O
0 kudosdomino3   @   11:10, 29.01.2013
Nawet dobra, jednak nie przyciągnęła mnie za bardzo. Doszedłem dość daleko (ostatni epilog, rozdział czy jak to sie tam zwie). Nie pociąga mnie do ponownego włożenia gry do napędu konsolki i popykania.
Takie sobie Uśmiech .
0 kudosFox46   @   03:08, 05.06.2014
Dobra ale tylko tyle, jako trzecia odsłona najsłabsza fabuła jak i samo zakończenie pozostawia wielki znak zapytania... co dalej. Nie wiadomo bo Insomniac już nie robi przy tej grze, a prawa do marki ma SONY. Więc wydaje mi się że tak samo jak w przypadku niektórych Exów z PSxa czy PS2, Resistance po prostu zniknie i odleci w zapomnienie.

Nie mniej jednak Ogólnie Resistance jako Exclusiw dla PS3 jest średnie.
Dodaj Odpowiedź