BlazBlue: Calamity Trigger (PS3) - okladka

BlazBlue: Calamity Trigger (PS3)

Premiera:
25 czerwca 2009
Premiera PL:
26 marca 2010
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis BlazBlue: Calamity Trigger (PS3)
szewczu @ 16:29 22.01.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

BlazBlue: Calamity Trigger to bijatyka w stylu produkcji takich jak Street Fighter czy Soul Calibur, która oferuje nam rozbudowane tryby walk oraz dwunastu wojowników.

Całą produkcja, mimo tego iż jest nowym dziełem, wyświetlana jest w grafice 2D. Nie należy się jednak zrażać, ponieważ obraz jest w pełnym HD, przez co, to co widzimy na ekranie robi bardzo dobre wrażenie! Po prostu walki, animacja oraz szczegółowość oprawy naprawdę cieszą oczy.

Produkcja oferuje dwunastu wojowników, z czego trzech z nich pełni rolę głównych bohaterów. Mowa tutaj o: Ragna the Bloodedge, Jin Kisaragi oraz przedstawicielce płci pięknej: Noel Vermillion. Każdy z grupy posiada unikatowe combosy, kontry, 2 typy bloków, taktyczny Rapid Cancel (ruch przerywający animację postaci, umożliwiający zadanie niespodziewanego ciosu), Distortion Drives (superatak) oraz Astral Finishers (natychmiastowe i efektowne zwycięstwo). W sumie możliwości prowadzenia walk jest bardzo dużo, a zatem, by w pełni opanować wszystkie postaci trzeba naprawdę sporo czasu.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z BlazBlue: Calamity Trigger (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?