Scott Pilgrim vs. The World: The Game (PS3) - okladka

Scott Pilgrim vs. The World: The Game (PS3)

Premiera:
10 sierpnia 2010
Premiera PL:
11 sierpnia 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Scott Pilgrim vs. The World: The Game (PS3)
szewczu @ 12:44 20.01.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Scott Pilgrim vs. The World: The Game to produkcja bazująca na motywach filmu animowanego o tym samym tytule, który z kolei został stworzony na podstawie komiksów o bohaterze Scottcie Piligrimie. Za produkcję gry odpowiedzialne jest studio Ubisoft.

Scott Pilgrim vs. The World: The Game należy do gatunku bijatyk, niemniej jednak, nie walczymy na arenach, podróżujemy natomiast po świecie gry i tłuczemy napotkanych po drodze bandytów. Zabawę obserwujemy z boku, a gra jest dość typowym side scrollerem.

Fabuła Scott Pilgrim vs. The World: The Game jest banalnie prosta. Nasz protagonista poznaje miłość swojego życia i teraz stara się z nią umówić. By to uczynić, walczy z byłymi facetami dziewczyny oraz innymi przeciwnościami losu. W bojach możemy się wesprzeć nawet trzema znajomymi gdyż produkt oferuje czteroosobowy tryb kooperacji.

Scott Pilgrim vs. The World: The Game charakteryzuje prosta, dwuwymiarowa oprawa wizualna oraz dynamiczna muzyka, zrealizowana w oldschoolowym stylu.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Scott Pilgrim vs. The World: The Game (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?