Saints Row 2006 (PS3) - okladka

Saints Row 2006 (PS3)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (1)

Opis Saints Row 2006 (PS3)
[R]ay @ 14:12 24.04.2009

Śr. długość gry: 19h 24min

+ czaswięcej

Saints Row jest grą akcji, wzorowaną na hicie zatytułowanym Grand Theft Auto. Głównego bohatera gry obserwujemy z kamery zawieszonej za jego plecami, możemy dowolnie zwiedzać przygotowane dla nas miasto Stilwater, korzystać z zawartych w programie pojazdów oraz oczywiście ogromnego arsenału broni.

Człek, którego poczynaniami będziemy kierować należy do jednej z organizacji gangsterskich walczących o wpływy we wspomnianej metropolii. Jej nazwa to Third Street Saints. Wypełniając kolejne zadania dla rzeczonej grupy, będzie starać się zdobywać jak największe ilości funduszy oraz oczywiście poprawić swoją reputację, ponieważ to ona jest najważniejszym czynnikiem w grze. Dzięki niej inne gangi postrzegają nas z szacunkiem i wiedzą, że nie jesteśmy łatwym przeciwnikiem jeśli chodzi o konfrontację.

W trakcie walk wspieramy się wieloma rodzajami pukawek, które oczywiście zdobywamy za zgromadzone fundusze. Kasa przydaje się także do modykifowania posiadanego samochodu, który także wpływa na nasz ogólny image. Co jakiś czas warto się też wesprzeć pomocą kumpli, którzy pojawiają się gdy robi się zbyt gorąco dla jednej osoby. Oni plus niezły arsenał broni, oznaczają dużą skuteczność w obronie przed konkurencją.

Tytuł nie ukazał się jeszcze na PS3, jest za to konwersowany z Xboxa 360. Mamy nadzieję, że jakość będzie równie dobra co na konsoli Microsoftu.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRafalmat   @   17:55, 11.09.2009
Ech szkoda że nie wyszła na Pc ...
0 kudosJacen22   @   16:01, 31.03.2014
Zgadzam się z tobą. Szkoda.