Fallout: New Vegas (PS3) - okladka

Fallout: New Vegas (PS3)

Premiera:
19 października 2010
Premiera PL:
22 października 2010
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (18)Gram (3)Ukończone (4)Kupię (6)

Opis Fallout: New Vegas (PS3)
szewczu @ 16:33 20.04.2009
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 65h 33min

+ czaswięcej

Fallout: New Vegas to kolejna odsłona, popularnego cRPG, którego akcja dzieje się w post-apokaliptycznym świecie. New Vegas nie jest ani prequelem, ani sequelem wydarzeń ukazanych w Fallout 3, projekt ten stanowi całkowicie odrębne dzieło z nową historią oraz bohaterami. Jedyne, co pozostało nietknięte, to klimat post-apokaliptycznego świata.

Na początku zabawy, przechodzimy przez dość długi proces kreacji głównego bohatera. Przypomina on system opracowany na potrzeby Dragon Age: Początek, czyli wstęp do rozgrywki będzie odmienny, w zależności od tego jaką postacią mamy zamiar zagrać. Początkowe decyzje pozwolą graczowi określić klasę bohatera oraz jego umiejętności specjalne. Później następuje rozgrywka właściwa.

Podobnie jak w przypadku Fallout 3 walka przebiega za sprawą systemu VATS, tym razem jest on jednak jeszcze bardziej intuicyjny i łatwiejszy do kontrolowania. Dzięki temu starcia oferują więcej emocji, zachowując jednocześnie taktyczne podejście do tematu.

W grze znajdziemy oczywiście szereg nowych postaci, broni, przeciwników, a nawet pojazdy; przy czym te ostatnie nie zostały w pełni zdefiniowane przez dewelopera. Szczegóły na ich temat wciąż pozostają w sferze domysłów.

Za projekt odpowiedzialne jest studio Obsidian Entertainment, które niegdyś pracowało nad pierwowzorem serii.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Fallout: New Vegas (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMasterTomster   @   16:47, 26.09.2010
12:02, 26.06.2010 - MT napisał:
Potrzebuję szybko zrobić Pre-order na wersję kolekcjonerską tej gry, dla PS3.
Na razie, póki co można to zrobić tylko za oceanem.
Jeśli ktoś będzie miał jakieś informacje w tej strawie, proszę o szybkie info, najlepiej nawet PW.

Edyta:
Dzisiaj złożyłem pre-order na wersje kolekcjonerską, depozyt wpłacony, do odbioru 22 pażdziernika.


Obrazek

0 kudosspalony24   @   00:40, 11.01.2011
Fallout New Vegas nie zawiódł oczekiwań. Wspaniały tryb hardcore (oczywiście nie myślcie, że utrudnia grę Uśmiech po prostu powoduje, że gra jest bardziej realistyczna i ciekawa), który nakłada na nas obowiązek dbania o zapasy jedzenia jak i wody Uśmiech Nie rozwalimy teraz jednym bohaterem całego stada Death Clawów, gdyż po pierwsze mają spory armor, po drugie miażdżące obrażenia, po trzecie stimpacki jak i inne medykamenty leczą czasowo np. 7HP/sek.
Jeśli chodzi o stronę techniczną gry to wypadła dużo gorzej niż reszta....grafika może nie zachwyca ale też nie odpycha - w miarę przyjemna dla oka...muzyka nieco gorsza niż w Fallout 3, dźwięk nieraz się "spóźnia". Kod gry bardzo niestabilny...gra potrafi zawiesić naszą konsolę tak, że jedynym wyjściem jest wyjęcie wtyczki z gniazdka...niestety dość często się to zdarza. Szczególnie pod koniec gry, gdy wykonamy zbyt wiele questów nietak jak przewidzieli to programiści. Jednak to nadal Fallout Uśmiech więc może kolejny patch naprawi chociaż 1/3 błędów Uśmiech