Mars: War Logs (PS3) - okladka

Mars: War Logs (PS3)

Premiera:
07 sierpnia 2013
Premiera PL:
07 sierpnia 2013
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Mars: War Logs (PS3)
Tafit @ 00:17 18.04.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 14h 50min

+ czaswięcej

Mars: War Logs to gra łącząca elementy gry akcji i cRPG, którą stworzyło studio Spiders. Akcja gry przenosi nas w przyszłość, na skolonizowaną przez człowieka planetę Mars, gdzie będziemy starali znaleźć swoje miejsce w świecie pełnym politycznych intryg i konfliktów. Przejmiemy kontrolę nad dwiema postaciami, różniącymi się od siebie zdolnościami i historią. Dzięki odmiennym doświadczeniom, mamy możliwość oglądania pewnych wydarzeń z dwóch różnych perspektyw. Pierwszą postacią jest Seth, wojownik który opiera się głównie na swojej sile i umiejętności posługiwania się różnymi rodzajami broni. Drugą bohaterką jest Pandora, która za pomocą specjalnych rękawic może kontrolować pewne moce i używać ich w trakcie walki.

Bardzo duże znaczenie w wykreowanym przez autorów świecie ma światło. Jest ono tutaj zabójcze, a duże jego natężenie może zmieść z powierzchni nawet elementy budynków. Wykorzystywane przez naszych bohaterów staje się potężną bronią, która zdolna jest zniszczyć praktycznie wszystko. Pojedynki z przeciwnikami są krótkie, jednak ich dynamiczność z pewnością nie pozwoli nam się nudzić.

Mars: War Logs działa na zaawansowanym, autorskim silniku Silk Engine, potrafiącym generować duże otwarte przestrzenie, jak i wąskie korytarze, wypełnione przeróżnymi przedmiotami. Dzięki narzędziu oprawa wizualna gry oferuje wiele efektów specjalnych oraz dużą płynność, niezależnie od platformy.


Wkład w encyklopedię mieli:   zvarownik,
Screeny z Mars: War Logs (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?