Heroes Over Europe (PS3) - okladka

Heroes Over Europe (PS3)

Premiera:
15 września 2009
Premiera PL:
25 września 2009
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Zręcznościowa
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (4)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Heroes Over Europe (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Heroes Over Europe to zręcznościowy symulator, w którym mamy okazję wcielić się w alianckiego pilota biorącego udział we wszystkich największych operacjach powietrznych II wojny światowej na terenie Europy. Developer ma na swoim koncie podobną grę tego typu o tytule Heroes of the Pacific, a omawiany program stanowi jego nieformalną kontynuację.

Główna kampania pozwala nam przeżyć całą II wojnę z trójką alianckich pilotów, których powietrzny szlak wojenny rozpoczyna się bitwą o Anglię, a kończy zdobyciem Berlina. Historię obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, czyli zza sterów samolotu, w którym zasiadamy. Otacza nas masa wskaźników, kontrolek i temu podobnych bajerów, które jednak nie jeden raz uratują nam życie. Co prawda, Heroes Over Europe jest zręcznościówką, to producent większą uwagę przywiązuje tutaj do symulacji i taktycznego działania, niż w kampanii na Pacyfiku.

Oprócz zabawy dla pojedynczego gracza, został przygotowany tryb gry wieloosobowej z czterema różnymi trybami rozgrywki. Na jednej mapie może zmierzyć się nawet szesnastu żywych pilotów jednocześnie. Szczególnie prezentuje się oprawa graficzna, która maksymalnie wykorzystuje zasoby mocy next-genowych konsol oraz najszybszych PC. Ponadto Transmission Games tuż po premierze obiecuje wszystkim użytkownikom dodatkowe DLC (downloadable content). Nowe bajery przyniosą nowe maszyny, scenariusze i nie pozwolą, by tytuł szybko odszedł w niepamięć.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z Heroes Over Europe (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospiwcio128   @   08:12, 21.09.2013
ktos chetny do ustawek pisac ps3 psn piwcio128