Sacred 2: Fallen Angel (PS3) - okladka

Sacred 2: Fallen Angel (PS3)

Premiera:
12 maja 2009
Premiera PL:
16 lipca 2010
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (14)Gram (8)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Sacred 2: Fallen Angel (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 43h 59min

+ czaswięcej

Sacred 2: Fallen Angel to sequel bardzo dobrej gry cRPG, która w założeniu autorów miała pobić Diablo i odebrać mu koronę. Niestety tak się nie stało, druga część prezentuje się jednak znacznie lepiej i pozbawiona jest niedociągnięć poprzednika.

Fabuła gry rozgrywa się dwa tysiące lat przed wydarzeniami przedstawionymi w pierwowzorze. Ponownie przyjdzie nam zwiedzić mistyczną krainę Ancarię, w której to rządzi źródło mocy zwane energią T, zaś opiekę nad nim stanowią Serafie. Istoty te wtajemniczyły elfy w możliwość kontrolowania owej mocy, co z czasem doprowadziło do elfickiej wojny domowej. Po raz kolejny będziemy musieli stawić czoła złu, które pragnie opanować fantastyczne i magiczne światy. Wypływają więc setki demonów, szkieletów, zombi oraz innych poczwar, które tylko czekają na świeżą krew! Nasz nardzędny cel zaś to zaprowadzenie ładu w krainie.

Autor zadbał aby gracze znaleźli dla siebie odpowiednią ścieżkę prowadzącą do chwały i dominacji nad złem. Do dyspozycji gracza oddane jest sześć różnych postaci posługujących się setkami rodzajów broni oraz mnóstwem zaklęć magicznych.

W miarę progresji spotykać będziemy wiele przyjaznych oraz wrogich nam osób, od których otrzymamy całą gamę rozbudowanych zadań do wypełnienia. Fabuła będzie wielowątkowa i do pewnego stopnia umożliwi graczowi podejmowanie decyzji, prowadzących do celu ostatecznego. Możliwe nawet będzie stanięcie po stronie zła, i zamiast ratować ludzi z opresji, jeszcze bardziej ich pogrążymy.

Sacred 2: Fallen Angel działa na całkowicie zmodyfikowanym silniku graficznym, dzięki któremu gra jest w pełnym 3D. Postać obserwujemy nadal z widoku izometrycznego, możliwa jest jednak dowolna kontrola położenia kamery. Program oferuje także rozbudowany model fizyki oraz dynamiczne walki.

Ascaron Entertainment zadbał także o graczy lubiących zmagania w sieci. Sacred 2: Fallen Angel oferował będzie zabawę wieloosobową, w której jednocześnie walczyć będzie do 32 graczy!


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Sacred 2: Fallen Angel (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmichu2705   @   22:41, 30.01.2011
dobry rpg jeden z lepszych na rynku ale nie ma i tak bata na dragon age origins