Buzz! Quiz TV (PS3) - okladka

Buzz! Quiz TV (PS3)

Premiera:
04 lipca 2008
Premiera PL:
04 lipca 2008
Platformy:
Gatunek:
Logiczna
Język:
Producent:
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (5)Ukończone (0)Kupię (5)

Opis Buzz! Quiz TV (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Znana i ciesząca się dużą popularnością seria wkracza na konsole Sony PlayStation 3. Tytuł w głównej mierze został usprawniony o wieloosobowe tryby zabawy, na które pozwala obecność połączenia PlayStation Network dla wielu osób jednocześnie. Buzz! Quiz TV to także odświeżona oprawa audiowizualna, na której usprawnienie pozwoliły zaś techniczne możliwości next-genowej konsoli z Japonii.

W najnowszym dziele Relentless Software znajdziemy około pięciu tysięcy pytań, średnio po tysiącu na każdą z głównych kategorii: sport, muzyka, TV, styl życia i w końcu wiadomości ogólne. Ich podział możemy wykorzystać w poszczególnych trybach zabawy, które przykładowo pozwalają skupić się na jednym wybranym temacie, bądź kilku jednocześnie. Nie mogło obyć się także bez kreatora własnych pytań, poprzez co wielkość bazy danych quizu może być nieograniczona!
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Buzz! Quiz TV (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosname-game   @   17:01, 29.04.2009
Super gierka dla calej rodziny kazdy ci to powie no i podejrzewam ze to byla pierwsza gra z polskim lektorem na ps3!Ale xbox jak zgapial tak zgapia;/ kiedys w empiku gdy poszedlem zakupic nowe wydanie PSX EXTREME(polecam) zauwazylem totalna podrobke tego poprostu żal(losne).eu