The Saboteur (PS3) - okladka

The Saboteur (PS3)

Premiera:
04 grudnia 2009
Premiera PL:
04 grudnia 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (21)Gram (8)Ukończone (10)Kupię (4)

Opis The Saboteur (PS3)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 37h 24min

+ czaswięcej

Saboteur to kolejny tytuł ze stajni Pandemic Studios, znanej m.in. z serii Mercenaries, Full Spectrum Warrior czy Destroy All Humans!. Gracz wciela się w Irlandczyka o imieniu Sean. W czasie II wojny światowej wylądował w Paryżu z grupką swoich najbliższych przyjaciół. Polityka okupanta doprowadziła do tego, że wszyscy oprócz głównego bohatera zostali straceni, a przeżyły ma od teraz jeden jedyny cel - zemstę.

Świat Saboteur jest przepełniony smutkiem i strachem. Dominują odcienie szarości, ulice toną w duszącej atmosferze. Sean będzie miał za zadanie jak tylko może działać na szkodę nazistom, prowadząc wiele różnych akcji o charakterze partyzanckim. Będzie to nie tylko zwykły sabotaż czy infiltracja, ale także emocjonujące i wymagające stuprocentowego skupienia zamachy na wysokich rangą oficerów III Rzeszy.

Oczywiście bohater nie jest kimś wyspecjalizowanym do tego typu działań. Swoich umiejętności w działalności wywrotowej nabiera z czasem i sukcesywnym wykonywaniem zadań o mniejszym priorytecie. Tak czy inaczej, od początkowej fazy rozgrywki nie brakuje biegania, miejskiej wspinaczki i podchodów na śmierć i życie.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789, TheCerbis,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z The Saboteur (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoshaker217   @   10:23, 30.12.2009
fabuła świetna, ale żeczywiście troche niedoróbek graficznych, ale najgorsze jest to że jak wezwiesz samochód to on spada jakoś (w grze);) 50m od ciebie, a potem do ciebie podjeżdża.


P.S. GTA+assasin`s creed+red faction=the saboteur
0 kudossewerynekd   @   13:51, 24.06.2011
Świetna gierka, znakomita fabuła, dialogi oraz całkiem niezła grafika. Bardzo mi się także podoba dodatek "Przedstawienie o północy" hehe Uśmiech . W każdym razie bardzo mi się podoba sama rozgrywka w grze swobodnej. Mi zniszczenie wszystkich niemieckich celów zajęło 9 miesięcy.