Damnation (PS3) - okladka

Damnation (PS3)

Premiera:
22 maja 2009
Premiera PL:
22 maja 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Damnation (PS3)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 8h 3min

+ czaswięcej

Damnation to tytuł opracowany przez studio Blue Omega Entertainment, łączący w sobie unikalną kombinację płynnej akcji oraz walki. Historia rozgrywa się na ogromnych, otwartych przestrzeniach. Ta z kolei przepełniona jest szaleńczą walką, karkołomnymi akrobacjami i kaskaderskimi wyczynami. Damnation wymaga od gracza refleksu, szybkiego myślenia i niezwykłej zręczności na terenach o powierzchni tysięcy kilometrów.

Tytuł jest klasycznym shooterem, wizualnie inspirowanym wizją konfliktu pomiędzy ludzkością, a niepowstrzymaną armią tyrana pragnącego objąć władzę nad całym światem. Gracz wciela się w postać człowieka imieniem Rourke, którego główną wytyczną jest po prostu przetrwać w brutalnym świecie Damnation. Protegowany ma możliwość wybrania swej własnej ścieżki i strony, po której zdecyduje się opowiedzieć. Wraz z postępami w grze nabiera on nowych umiejętności i doskonali już poznane. Inteligentna opozycja w postaci komputerowych przeciwników także dysponuje specjalnymi zdolnościami, poprzez co walka z nimi nie jest zwykłą nieemocyjną potyczką.

W czasie przygody gracz ma do dyspozycji możliwość zasiadania za sterami futurystycznych pojazdów, od motocykli począwszy na grubo opancerzonych stalowych bestiach z działami dużego kalibru skończywszy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Damnation (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmichu2705   @   20:19, 01.03.2011
ta gra to jakies nieporozumienie jest kiepska i nie da sie grac - nie ukonczylem i nie polecam
0 kudosk.k.holz   @   11:27, 22.03.2011
jakieś gówno a nie gra beznadziejna grafika kiepska broń i wo gule nie polecałbym tej gry nikomu
0 kudosRJ_romario   @   20:22, 20.09.2011
Nie zgadzam się. Owszem grafika nie jest zbyt piękna ale grało mi się bardzo fajnie.