Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (PS3) - okladka

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (PS3)

Premiera:
15 maja 2008
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (7)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 142h 59min

+ czaswięcej

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian to egranizacja bajkowej powieści filmowej o tym samym tytule z wytwórni Walt Disney Pictures. Podobnie do gierkowej wersji "Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa", tak samo Książę Kaspian opiera się na fabule filmowego oryginału.

Peter, Susan, Edmund i Lucy stają tym razem przed wyzwaniem, jakim jest pomoc tytułowemu księciu. Po dziesięciu wiekach nieobecności rodzeństwa Pevensie w Narnii, spadło na tę ostatnią nowe zagrożenie. Jest nim okrutny król, niejaki Miraz, który jakimś cudem zasiadł na bajkowym tronie. Czwórka naszych bohaterów wraz z Kaspianem muszą zaradzić temu problemowi, aby Narnia ponownie stała się cudowną i bezpieczną krainą.

Poza wyżej wspomnianą piątką, w Książę Kaspian możemy przejąć kontrolę nad jednym z kilkunastu innych herosów. Każdy z nich został obdarzony specyficznymi i wyróżniającymi go zdolnościami. Wybór protegowanego stanowi zatem o preferencjach gracza oraz ulubionej przezeń formie zabawy. Szeroka gama obecnych monstrów będzie wymagać stosowania taktyki, w której nasza postać czuć będzie się najlepiej.

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian pozwala także na zabawę w trybie kooperacji wespół z innym graczem, podobnie jak zostało to zaimplementowane w LEGO Star Wars. Tutaj także dwaj bohaterowie mogą wspomagać się wzajemnie.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Opowieści z Narnii: Książę Kaspian (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmarcelos23   @   21:02, 20.03.2011
opowoesci z narni to jest chyba najbardziej przygodowa gra i zrecznosciowa gra jaka znam ale warto. Polecam a ocena to 100000000000000000000000000000 na 10