God of War III (PS3) - okladka

God of War III (PS3)

Premiera:
16 marca 2010
Premiera PL:
17 marca 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Strona:

ObserwujMam (188)Gram (65)Ukończone (136)Kupię (64)

Opis God of War III (PS3)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 11h 56min

+ czaswięcej

God of War III przygotowany przez oddział Sony Computer Entertainment Studios w Santa Monica pozwala graczom po raz trzeci wcielić się w Spartanina z pochodzenia, a od drugiej części greckiego boga wojny - Kratosa. W obecnej sytuacji ciężko znaleźć inne słowa: Kratos wkurzył się na całą starożytną Grecję z jej bogami na czele. Jako że poprzez zniszczenie siane, niczym zboże przez poczciwego Greka, nikt naszego bohatera nie lubi, ten ostatni postawił sobie za cel zrównanie Olimpu do poziomu niziny Tesalskiej. Albo Salonickiej.

Uzbrojony w dwa ostrza połączone łańcuchem, bóg wojny rusza przeciwko najstraszniejszym kreaturom, jakie mitologia tutejsza widziała. Dowodzone przez centaurów-generałów armie nieumarłych prą i prą na spotkanie z Hadesem. Przed Kratosem długa droga, którą miejscami może umilić sobie poprzez sterowanie tytanem. W nierównej walce wiadomym jest, kto tu rządzi, lecz jedynie takie olbrzymy są w stanie kruszyć całe góry w swoich dłoniach. Bohater może także "używać" wielu innych bestii. Ciosy im wymierzone rodzą ból, który przeistacza się w ślepy szał - z pewnością nie jest to na rękę kolejnym oponentom.

Od czasu swej poprzedniej wędrówki protegowany nauczył się jeszcze kilku nowych sztuczek. Walka nabrała większej dozy finezji: wszystko lata, fruwa, tryska, a otoczenie jest dewastowane. Czegoś takiego nawet Uranos sobie nie wyobrażał.

Screeny z God of War III (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszvarownik   @   14:06, 31.07.2011
Niedobrze zaczynać od końca Dumny
0 kudosFox46   @   14:24, 31.07.2011
ja bym chętnie zagrał sobie w GOW3 to ostatnia cześć jaka mi została do przejścia
0 kudospawelecki96   @   17:53, 05.11.2011
Cytat: Fox46
ja bym chętnie zagrał sobie w GOW3 to ostatnia cześć jaka mi została do przejścia

Pewny jesteś? Czytałem, że ma wyjść GoW4, więc to chyba nie ostatnia część jaka ci została ;)
0 kudosJoeWyzer   @   16:00, 22.12.2011
wczoraj zacząłem grać i muszę przyznać, że gra naprawdę jest świetna, a grafika rewelacyjna. płynność ruchów Kratosa jest o wiele lepsze niż to było w poprzednich częściach. niestety też muszę się zgodzić z recenzją, chodzi mi jakość łamigłówek, które faktycznie ograniczają się tylko do przełączania kolejnych dźwigni.
jednak wszystko to wynagradza praca kamery i niesamowite sceny wyreżyserowane bardzo dynamicznie i widowiskowo.
gra warta swojej oceny.
0 kudospawelecki96   @   23:56, 26.12.2011
Cytat: JoeWyzer
gra warta swojej oceny.

Taaak? A jak dla mnie zasługuje na wyższą. God of War to jedna z niewielu serii, która z części na część staje się coraz lepsza, a nie na odwrót. GoW III również nie zawodzi, Mówiąc szczerze, to nie miałem pojęcia, że na PS3 można wyciągnąć taką grafikę. Muzyka, podobnie jak wcześniej, rewelacyjna. Mnie w szczególności ucieszył dużo większy wybór broni (przy czym każdej odpowiada unikalna magia), z której, o dziwo, korzysta się chętniej niż z tradycyjnych ostrzy. jedyne minusy gry to długość i łatwość, jednak to nie zmienia faktu, że gra jest zaje...fajna i zasługuje na 10/10.
0 kudosJacob_21   @   17:48, 08.04.2012
Świetne zwieńczenie trylogii Uśmiech Polska wersja daje nawet radę Uśmiech
0 kudosRiddick-55   @   23:47, 27.07.2012
Nie zawiodłem się na tej grze grałem w część pierwszą jak i drugą bardzo ale to bardzo mi się spodobały. Część trzecia jest moim zdaniem jest najlepsza z trylogii i polecam ją dla każdego fana serii God of War ;) Pozdro.
0 kudosremik1976   @   22:33, 25.10.2012
Dobra gra, ale jednak w moim rankingu gier z serii GoW zajmuje ostatnie miejsce. Nic nowego i nie wciągnęła mnie tak jak poprzednie części. Trzyma poziom, ale już widać tendencję spadkową i przy każdej kolejnej części będzie już tylko gorzej.
0 kudosPietek=)   @   23:05, 21.11.2012
Cytat: remik1976
Dobra gra, ale jednak w moim rankingu gier z serii GoW zajmuje ostatnie miejsce. Nic nowego i nie wciągnęła mnie tak jak poprzednie części. Trzyma poziom, ale już widać tendencję spadkową i przy każdej kolejnej części będzie już tylko gorzej.


Ostatnie ? Nawet za Chains of Olympus i Ghost of Sparta ? Niewinny

Z całej trylogii dla mnie najsłabsza część ale jak wezmę pod uwagę wszystkie części z serii to już nie jest tak źle Uśmiech
0 kudosremik1976   @   23:52, 21.11.2012
Cytat: Pietek=)
Ostatnie ? Nawet za Chains of Olympus i Ghost of Sparta ? Niewinny

Nawet za Nawet za Chains of Olympus i Ghost of Sparta, mało tego te dwie części podobały mi się bardziej niż GoW 1 i 2. Może nie wymagały zbytniego myślenia przy zagadkach, ale były (są) cholernie grywalne i tego dla mnie nie miały nawet dwie pierwsze części, a trzecia absolutnie tego nie ma. Zero świeżości i zagadki takie, że równie dobrze mogło by ich nie być i tak by nikt nie zauważył. Trójka jest dla mnie odświeżonym kotletem i tyle, tego samego spodziewam się w kolejnej części i dodanie multi tego nie zmieni. Tak ja widzę gry z serii GoW, jednak pomimo tego, że w gry z PSP grało mi się przyjemniej, to jednak GoW 1 i 2 zajmują pierwsze miejsce w moim rankingu za ambitniejsze produkcję. To, że Chains of Olympus i Ghost of Sparta są potocznie uznawane za gorsze części jest pewnie winą platformy na jaką powstały, ale gdyby powstały na dużą konsolę przebiły by pewnie 1 i 2. A tak nawet nie uznaje ich się za części serii Gow, tylko traktuje jak jakieś odpady po serii, co moim zdaniem jest wielkim błędem, bo są to dwie naprawdę dobre gry i swoją grywalnością mogą zmiażdżyć nie jedną nową produkcję.
0 kudosSanTraj2000   @   20:25, 30.01.2013
Wg. mnie ta gra tak jak uncharted jest jedną z najlepszych gier na ps3, miło się ją przechodziło. Uśmiech
0 kudosDiboPoznań   @   22:15, 06.02.2014
Gra dobra ale jeśli chodzi o mnie słabo wypada przy innych częściach bardzo słabo widać że robiona była w pośpiechu i na dodatek nie ma w nie zbyt wiele zabawy polecam dla relaxu i zabawy nic ponad to.
0 kudosSevPL   @   12:48, 10.02.2014
Świetna Gra Dobrze po tylu latach bo chyba aż 4 od kiedy ukończyłem GoW 2 xD zakończyć trylogię teraz tylko do wypłaty i zająć się GoW Wstąpienie Dumny
0 kudosmikhail01   @   22:50, 16.01.2015
Na początku miałem polską wersję, ale dostałem parę razy "kratosem" po uszach i mi się odechciało. Grę wymieniłem, a wersję angielską kupiłem przez neta i jestem zadowolony.
0 kudosguy_fawkes   @   16:08, 15.08.2015
Trójka zaczyna się z epickim przytupem i choć pod koniec rozmach się zmniejsza, stanowi naprawdę porządny finał trylogii. Można psioczyć na poziom niektórych zagadać (szczególnie inspirowany filmem "Cube" labirynt), ale mimo wszystko to zakończenie, o jakim może tylko pomarzyć wiele growych cykli. GoW 3 przechodziłem świeżo po brzydkim, burym, w dodatku infantylnym inFamousie, więc miałem wrażenie, że to zwyczajnie gra z kolejnej generacji sprzętu. Nawet dziś robi wrażenie dopracowaną, wyciskającą siódme poty z PS3 grafiką, rewelacyjną muzyką oraz animacjami walki. Szkoda tylko, że nie ustrzeżono się fabularnych głupot (vide przez całą grę szukamy sposobu na zabicie boga, przy czym tłuczemy kolejne bóstwa radząc sobie jakoś bez niego...), ale to nie zmniejsza ilości dzikiej, pierwotnej satysfakcji, jaką generuje ten tytuł.
Oczywiście grałem po angielsku, bo jakkolwiek lubię Lindę jako aktora, tak nie ma startu do oryginalnego Kratosa.
Dodaj Odpowiedź