Deus Ex: Bunt Ludzkości (PS3) - okladka

Deus Ex: Bunt Ludzkości (PS3)

Premiera:
23 sierpnia 2011
Premiera PL:
26 sierpnia 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (26)Gram (2)Ukończone (7)Kupię (6)

Opis Deus Ex: Bunt Ludzkości (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 31h 39min

+ czaswięcej

Deus Ex: Bunt Ludzkości kontynuuje serię niezwykle kultowego dzieła studia Ion Storm, które rzucało gracza w cyberpunkowy świat. Część trzecia przygotowana została tym razem przez studio Eidos znane z patronatu nad takimi tytułami jak m.in. serią Hitman, Tomb Raider czy Deus Ex 2.

Akcja Deus Ex: Bunt Ludzkości rozgrywa się w roku 2027. Mamy czas wielkich innowacji technologicznych, w tym również neuroptotetyki. Czym ona jest? W sumie sprawa dość prosta. Chodzi o to, że kończyny ludzkie oraz organy można zastępować odpowiednikami mechanicznymi. Dzięki nim człowiek potrafi poruszać się szybciej, jest silniejszy, a nawet sprawniejszy umysłowo. Oczywiście modyfikacje rodzą mnóstwo nowych konfliktów, a w samym środku znajduje się nasz protagonista Adam Jensen.

Adam jest członkiem prywatnej firmy specjalizującej się w ochronie. Jego zadaniem jest pilnowanie porządku w największej korporacji bio-technologicznej, dostarczającej na rynek mnóstwo modyfikacji. Podczas jednej z misji zostaje ranny, w wyniku czego w jego ciało zostaje wszczepione mnóstwo nowych technologii. Tylko z ich pomocą jest bowiem w stanie przeżyć. Jako że nie miał żadnego wpływu na decyzję o podtrzymaniu go przy życiu, czuje potrzebę odkrycia kto jest za to odpowiedzialny. Jednocześnie poznaje prawdę stojącą za czołowymi korporacjami, trzymającymi nowe technologie w ręku. Konspiracje zaczynają się spiętrzać, a Adam sam musi stawić czoła przeciwnikom i walczyć o przyszłość naszego gatunku.

Deus Ex: Bunt Ludzkości to mieszanka walki wręcz z wymianą pocisków. Adam jest niebywale zręcznym wojownikiem, potrafiącym eliminować oponentów po cichu, jak i w bardziej otwartym starciu. Deus Ex: Bunt Ludzkości oferuje wiele wyborów moralnych, mnóstwo broni oraz modyfikacji. Wiele rozwiązań zostało zaczerpniętych z gatunki gier RPG. Nasz protagonista przez cały czas rozwija bowiem swe zdolności.

Deus Ex: Bunt Ludzkości działa na zaawansowanym silniku graficznym, który pozwolił producentom stworzyć mnóstwo zróżnicowanych krajobrazów oraz elementów otoczenia. Główny bohater będzie zwiedzał nie tylko wielkie otwarte przestrzenie, lecz również budynki, kanały oraz inne ciasne pomieszczenia. W każdym z nich napotka dziesiątki przeciwników, a do finału poprowadzi go wiele dróg.

Deus Ex: Bunt Ludzkości nie oferuje rozgrywek wieloosobowych.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Deus Ex: Bunt Ludzkości (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   16:09, 08.06.2010
Obejrzałem ten trailer i uważam go za rewelacyjny Uśmiech . Nie grałem we wcześniejsze części Deus Ex'a i zaczynam żałować że nie miałem takiej okazji Poirytowany .

---> DEUS EX 3
0 kudosJoeWyzer   @   19:47, 05.01.2012
Dzisiaj przyszła. Zakupiłem w zimowej promocji za 135 zł. I muszę powiedzieć, że jak na razie nie zawiodła oczekiwań. Wciągnąłem się na 4 godziny, a gdyby nie to, że zaczęło mnie ssać w żołądku to pewnie nie oderwałbym się przez kolejne tyle.
Grafika (bo to na nią najwięcej było skarg) faktycznie nie jest rewelacyjna, a postacie czasem są sztywne. Mimo wszystko nie przeszkadza to w pozytywnym odbiorze gry.
Mam tylko nadzieję, że po początkowej euforii gra nadal będzie trzymać poziom i nie stanie się po prostu nudna, a przechodzenie kolejnych misji z przyjemności nie przerodzi się w konieczność.
0 kudosNukm   @   16:35, 25.01.2012
Po prostu genialna! Włączyłem i nie mogłem się od niej oderwać. Jest w niej klimacik, czytam każdego napotkanego e-booka, a nie czytałem tyle w żadnej grze! Rewelacja i tyle Uśmiech
0 kudosNukm   @   16:35, 25.01.2012
Po prostu genialna! Włączyłem i nie mogłem się od niej oderwać. Jest w niej klimacik, czytam każdego napotkanego e-booka, a nie czytałem tyle w żadnej grze! Rewelacja i tyle Uśmiech
0 kudosJackyX   @   09:43, 06.07.2012
Korzystając ze złotego abonamentu dostałem tę grę jako kolejnego gratisa i jest to bardzo dobry tytuł. Grałem na razie kilka godzin ale juz widzę, że wciagnie mnie ta zabawa. Bardzo ładna, ciepła grafika w złotawo-żółtawych wysyconych kolorach. Dobra lokalizacja kinowa... No i znowu pojawia się pytanie, kiedy w to grać !?
0 kudosSzymono111   @   18:35, 06.07.2012
Słyszałem że...fakt,na PS3 ni wygląda jakoś pięknie,ale nadrabia świetnym sterowaniem przeniesionym z PC,które wymiata. Ogólnie,gra ta czy na PC czy na PS3 jest równie udana. Byle więcej takich produkcji,które pomimo trudnego sterowania stają się intuicyjne nawet na padzie.
0 kudosPietek=)   @   12:25, 18.07.2012
Chciałbym zagrać w tą grę ale czy jest mi potrzebna znajomość poprzednich Deus Ex'ów ?
0 kudoszvarownik   @   12:30, 18.07.2012
Nie, graj śmiało, gierka jest świetna, tylko walki z bossami zupełnie nie pasują do całości Dumny
0 kudosPietek=)   @   02:16, 19.07.2012
Aha no jeżeli nie muszę znać poprzednich części to super Puszcza oko
Dzięki za info Uśmiech
0 kudosguy_fawkes   @   02:19, 19.07.2012
Logicznie rzecz biorąc nie musisz, bo to ich prequel. Dobrze jednak by było, bo potem trudniej zasiąść do czegoś, co jest starsze, i to aż o tyle lat. A do jedynki zdecydowanie warto, bo jedna z najlepszych gier ever.
0 kudosPietek=)   @   18:12, 19.07.2012
Osobiście uwielbiam stare gry i zawsze zaczynałem od pierwszych części ale tym razem najpierw chcę przejść 3'trójkę. Puszcza oko

Edit: Początek Rewelacyjny ! Klimacik jest, oprawa graficzna na poziomie, udźwiękowienie Bomba !, gra mi się przyjemnie i to bardzo.

Skradanie się daje mi wiele satysfakcji. Staram się nie zabijać przeciwników lecz tylko ich unieszkodliwiać Uśmiech
0 kudosMixo2031   @   14:27, 11.02.2013
Pożyczyłem od kuzyna i powiem że mnie się podoba. Fajnie się skrada, walczy itd. Osiągnięcia są bardzo wymagające, szczególnie złote. Trzeba się przy nich namęczyć dużo, ale zabawa w perfekcyjnego agenta jest genialna Uśmiech . Serdecznie polecam.
Dodaj Odpowiedź