SEGA Superstars Tennis (PS3) - okladka

SEGA Superstars Tennis (PS3)

Premiera:
18 marca 2008
Premiera PL:
03 kwietnia 2008
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis SEGA Superstars Tennis (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

SEGA Superstars Tennis to plejada najsłynniejszych gwiazd, bohaterów, których ojcami jest legendarne studio. Jak nietrudno wywnioskować z nazwy programu, traktuje on o rozgrywkach tenisa ziemnego, jednakże potraktowanych ze sporym przymrużeniem oka, bardziej stawiając sobie dobrą zabawę przepełnioną fajerwerkami ponad symulacją.

Do dyspozycji gracza zostało oddanych piętnastu pupilów SEGI. Pomiędzy nimi nie mogło oczywiście zabraknąć tych - zdaje się - najsłynniejszych, czyli jeżyków Sonic. Każdy ulubieniec posiada specyficzne cechy oraz zakres ruchów i zagrań, które pozwalają mu wyróżniać się na korcie swoją specyfiką. W parze z każdym maluczkim idzie jego rodzima lokacja, na której czuje się najlepiej i pełni rolę gospodarza. Przykładowo w przypadku małpki Amigo jest to festiwal samby - ów pupilek pochodzi bowiem z tanecznej produkcji na Dreamcasta Samba de Amigo.

Rozgrywkę w SEGA Superstars Tennis
Całość okraszona została miłą dla oka, sympatyczną trójwymiarową oprawą graficzną, która wyróżnia się nie tylko wielką liczbą detali przeznaczonych na generowanie głównych bohaterów czy kortów, ale też rozszalałej publiczności.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 7 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strachZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z SEGA Superstars Tennis (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?