WWE SmackDown! vs. RAW 2008 (PS3) - okladka

WWE SmackDown! vs. RAW 2008 (PS3)

Premiera:
09 listopada 2007
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis WWE SmackDown! vs. RAW 2008 (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 59h 59min

+ czaswięcej

WWE SmackDown! vs. RAW 2008 to kolejna gra ze słynnej, wrestlingowej serii, sygnowana marką WWE. W grze do naszej dyspozycji oddano dwa główne rostery wrestlerów: Smackdown, pod dominacją Undertakera, Edge'a i Reya Mysterio, oraz Raw, gdzie prym wiodą John Cena, Randy Orton i Triple H. Naturalnie przyjdzie nam pokierować nie tylko potężnie zbudowanymi mężczyznami, lecz także Divami - pięknymi i niezwykle silnymi kobietami, które w ringu radzą sobie równie dobrze, co płeć przeciwna; na pierwszy plan wyróżnia się tu Beth Phoenix, Maria Kanellis oraz Kelly Kelly.

Warto podkreślić, że w grze oddano nam także roster zwany ,,Legend'' w którym to znajdują się wszyscy legendarni zawodnicy, którzy zakończyli już swe kariery; znajdziemy tam nie tylko The Rocka i Stone Cold'a, lecz także samego Breta Harta!

Pod względem gameplayu gra nie zmieniła się ani o jotę w porównaniu do poprzednika - zarówno wyprowadzane ciosy, jak i animacje wyglądają tak samo. Identyczna jest także oprawa graficzna, która nadal trzyma wysoki poziom.

Zmianie nie uległy także tryby gry; nadal mamy możliwość rozegrania meczu 1 na 1, 2 na 2, triple threat, fatal-4-way, elimination chamber czy Royal Rumble.

Na uwagę zasługuje tryb Road to Wrestlemania, w którym to mając do wyboru kilku najlepszych wrestlerów, rozegramy kilkudziesięciodniowy, fabularny epizod z życia jednej z gwiazd.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z WWE SmackDown! vs. RAW 2008 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?