FIFA Street 3 (PS3) - okladka

FIFA Street 3 (PS3)

Premiera:
18 lutego 2008
Premiera PL:
22 lutego 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Sportowe
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (22)Gram (5)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis FIFA Street 3 (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

FIFA Street 3 to zgodnie z numerkiem trzecia odsłona ekscytującej gry sportowej, w której nie liczą się przede wszystkim zwycięstwa, ale wartka i efektowna akcja wśród blokowisk i betonowych boisk. Odsłona trzecia przygotowana została w magicznej oprawie o komiksowej konwencji wlewając powiew świeżości oraz magicznego klimatu do rozgrywki pozwalając czerpać więcej radości i satysfakcji z zabawy.

Największe sławy światowego futbolu z międzynarodowych aren przybywają na uliczne boiska i podwórka, gdzie dają z siebie jak najwięcej, by zapewnić niezwykle efektowne widowisko miejskiej publice prezentując nogo- i karkołomne tricki, których spotkać tu można więcej w 90 sekundach, niż w 90 minutach normalnego piłkarskiego meczu o najwyższym prestiżu!

FIFA Street 3 to ławka ćwierci tysiąca światowej sławy zawodników, rozpoznawalnych kopaczy prezentujących odmienne style radzenia sobie na boisku, wśród których każdy gracz znajdzie ten najbardziej dopasowany do jego preferencji. Z łatwością rozpoznać można graczy tak znanych klubów jak FC Barcelona, AC Milan czy Arsenal Londyn. Komiksowa wizualizacja prezentuje nieco karykaturalne sylwetki gwiazd, przez co łatwiej można utożsamiać się i rozpoznawać swych ulubieńców.

Next-genowe rozwiązania pozwoliły trzeciej odsłonie freestyle'owej sportówki nabrać rumieńców pod względem także technikaliów. Zaawansowana fizyka oraz Sztuczna Inteligencja stanowi wyzwanie do pokonania niosące podwoje satysfakcji, a przede wszystkim esencji programu - świetnej zabawy. Jeszcze nigdy w serii FIFA Street kontrola nad graczami nie była tak prosta i intuicyjna! Za pośrednictwem jednej analogowej gałki i zaledwie kilku przycisków gracz ma możliwość stworzyć wokół siebie niezapomniany spektakl, koncert magicznego dryblingu i strzałów.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z FIFA Street 3 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSternal_1995   @   08:55, 23.04.2009
Prostota, widowiskowość, karykaturalni zawodnicy.
0 kudosPietek=)   @   21:50, 25.07.2009
andywen007 kolega Sternal po prostu się udziela i wystawia takie komentarze jakie uważa za odpowiednie więc nie ma się czego bulwersowaćSzczęśliwy a pro po tej części ulicznej piłki to napisze krótko, beznadzieja, o wiele gorsza od części 2 na PS2 Dumny
0 kudosicetracker   @   04:08, 02.11.2009
gra prosta, kolorowa, widowiskowa i gwarantujaca dobra zabawe na jakis czas... czego chciec od gry wiecej? przynajmniej inna niz cala reszta serii fifa
0 kudosl0ll0l   @   12:35, 07.07.2010
Karykatury są świetne. Najbardziej podoba mi się karykatura Eto`o.