LEGO Indiana Jones: The Videogame (PS3) - okladka

LEGO Indiana Jones: The Videogame (PS3)

Premiera:
17 listopada 2009
Premiera PL:
11 grudnia 2009
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (6)Ukończone (2)Kupię (4)

Opis LEGO Indiana Jones: The Videogame (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 19h 35min

+ czaswięcej

LEGO Indiana Jones: The Videogame to gra opowiadająca przygody najsłynniejeszego archeologa w historii kina - Indiany Jonesa. Program został opracowany w studio Travellers Tales i dedykowany jest konsolom nowej generacji: Xbox 360, PS3 oraz Nintendo Wii.

Głównym bohaterem LEGO Indiana Jones: The Videogame jest tytułowy Indiana Jones, a jego podstawowym zadaniem w grze jest eksploracja, walka z przeciwnikami i poszukiwania tajemniczych oraz potężnych artefaktów. W przeciwieństwie do innych tytułów nawiązujących do filmowej sagi, LEGO Indiana Jones: The Videogame przedstawione jest za pomocą słynnych klocków LEGO.

Fabuła LEGO Indiana Jones: The Videogame nawiązuje do trzech pierwszych części sagi i pozwala na przeżycie ich z zupełnie innej perspektywy. Nasz klockowy protegowany staje do walki z nazistami w poszukiwaniu Zaginionej Arki, Świątyni Zagłady oraz Świętego Grala. W trakcie rozgrywki zwiedza wiele ciekawych miejsc, stawia czoła największym niebezpieczeństwom i rozwiązuje skomplikowane zagadki logiczne. Wszystkie najważniejsze elementy świata Indiana Jones zostały przedstawione w zupełnie innym świetle.

LEGO Indiana Jones: The Videogame od strony technicznej prezentuje się bardzo okazale. Program korzysta z nowoczesnego silnika graficznego, który w pełni demonstruje możliwości konsol Xbox 360, PS3 oraz Nintendo Wii. Oprawa wizualna jest kolorowa, efektowna i posiada nietypowy charakter.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 7 lat
Najnowsze wiadomości na temat LEGO Indiana Jones: The Videogame (PS3)
Screeny z LEGO Indiana Jones: The Videogame (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?