Destroy All Humans!: Path of the Furon (PS3) - okladka

Destroy All Humans!: Path of the Furon (PS3)

Premiera:
13 lutego 2009
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Destroy All Humans!: Path of the Furon (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Destroy All Humans!: Path of the Furon to trzecia z kolei edycja bardzo popularnej gry akcji, w której pierwsze skrzypce gra niepozornie wyglądający obcy o imieniu Crypto.

Podobnie jak w przypadku poprzednich edycji naszym głównym zadaniem będzie wyeliminowania jak największej liczby przedstawicieli gatunku homo sapiens. Przy okazji Crypto stawi także czoła potężnemu zagrożeniu, które raz na zawsze może wyeliminować przedstawicieli jego własnej rasy, czyli Furonów. Na szczęście nie zostaje on wysłany do walki z pustymi rękami. Do dyspozycji posiadamy całkiem spory arsenał zaawansowanych pukawek z miotaczem czarnych dziur w roli głównej. Przy ich pomocy bez problemu rozwiążemy każdy napotkany problem.

Destroy All Humans!: Path of the Furon opracowane zostało z myślą o konsolach nowej generacji, a co za tym idzie oprawa audio-wizualna jest przejrzysta, szczegółowa i pełna nowoczesnych efektów specjalnych!

PEGI: Od 16 lat
Screeny z Destroy All Humans!: Path of the Furon (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?