2 Days to Vegas (PS3) - okladka

2 Days to Vegas (PS3)

Premiera:
projekt anulowany
Premiera PL:
projekt anulowany
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (5)

Opis 2 Days to Vegas (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Głównym bohaterem 2 Days to Vegas jest koleś o imieniu Vinny. Po odsiedzeniu trzech lat w pace wychodzi on z więzienia Rickers i ma nadzieję rozpocząć proste i spokojne życie. Niestety nie wszystko układa się tak jakby sobie tego życzył. Jego plany sielankowego bytu, oraz beztroskich chwil spędzonych z dziewczyną odchodzą w niepamięć gdy dowiaduje się, ze jego młodszy brat Tony wpadł w sporych rozmiarów bagno.

2 Days to Vegas jest fabularną przygodówką wzbogaconą szybką akcją. Produkt studia Steel Monkeys jest pełny emocjonujących pościgów samochodowych, wymiany ognia, oraz niespodziewanych zwrotów akcji. Wszystko to, aby zapewnić graczom mnóstwo, najwyższej jakości zabawy przesyconej ciągłą atmosferą napięcia.

Akcja gry potoczy się w kilku dużych miastach w Stanach Zjednoczonych, podczas wspomnianych w tytule 48 godzin. Zadaniem gracza będzie oczywiście odbicie brata głównego bohatera, i ujście przy tym z życiem. Cel nie jest prosty, lecz dzięki sprytowi, sporemu arsenałowi pukawek, oraz niezwykłym umiejętnościom za kółkiem samochodowym, z każdą chwilą wolność Toniego będzie coraz bliżej.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin,
PEGI: Od 16 lat
Screeny z 2 Days to Vegas (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?