Assassin's Creed: Revelations - The Lost Archive (PS3) - okladka

Assassin's Creed: Revelations - The Lost Archive (PS3)

Premiera:
28 lutego 2012
Premiera PL:
28 lutego 2012
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Assassin's Creed: Revelations - The Lost Archive (PS3)
Materdea @ 14:24 21.05.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 4h 46min

+ czaswięcej

The Lost Archive to fabularne rozszerzenie dedykowane grze Assassin's Creed: Revelations. W DLC wcielamy się w Obiekt 16 znany ze wspomnień Desmonda Milesa, bohatera podstawowej wersji gry.


Rozszerzenie wymaga do poprawnego działania Assassin's Creed: Revelations.


Assassin's Creed: Revelations - The Lost Archive wprowadza do fabuły nowego protagonistę - jest nim Obiekty 16, który przed Desmondem Milesem (czyli Obiektem 17) był obiektem zainteresowania Abstergo. Jego prawdziwe imię to Clay Kaczmarek i możemy go poznać w trakcie fabuły podstawowej wersji gry.

Dodatek pozwala zaznajomić się graczowi z wydarzeniami przed pierwszą częścią serii Assassin's Creed - naturalnie chodzi o współczesność. Poznajemy biografię Claya, jego przeszłość, a także wydarzenia związane z Lucy Stillman oraz Warrenem Vidiciem - pracownikiem Abstergo i odpowiedzialnym za projekt Animus.

Rozgrywka w Assassin's Creed: Revelations - The Lost Archive ogranicza się wyłącznie do surrealistycznych etapów zręcznościowych, które mieliśmy już przyjemność poznać w trakcie gry w "podstawkę". Akcję obserwujemy z pierwszoosobowej perspektywy, zaś naszymi głównymi i jedynymi broniami są wirtualne elementy, które tworzymy, by przedostawać się na np. drugą stronę korytarza.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?