Godzilla (PS3) - okladka

Godzilla (PS3)

Premiera:
18 grudnia 2014
Premiera PL:
17 lipca 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Godzilla (PS3)
DevMat @ 18:49 04.02.2016
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Godzilla to produkcja z gatunku przygodowych gier akcji, bazująca na japońskich filmach wytwórni Toho. Za jej opracowanie odpowiadają deweloperzy ze studia Natsume

Król Potworów, Godzilla, po raz pierwszy zaatakował Japonię w 1956 roku. Wtedy to, po jej pokonaniu, naukowcy odkryli wielkie źródło energii emanującej z potwora. Nazwano ją G-Energy. Dzięki niej znacznie poprawiły się warunki życia na Ziemi. 60 lat później, gdy tragiczne wydarzenia odchodziły powoli w niepamięć Godzilla powróciła w celu odzyskania utraconej energii. Paradoksalnie to co przez ponad pół wieku ułatwiało codzienność ludzkości, teraz stanowi potencjalne zagrożenie dla naszej cywilizacji. Wszystko w rękach oddziałów G-Force, śmiałków starających się powstrzymać kreaturę.

Na potrzeby gry, twórcy przygotowali kilka trybów zabawy. Najważniejszy z nich to Destruction mode. Pozwala on na kontrolowanie Godzilli, a zadaniem grającego jest niszczenie generatorów G-Energy, znajdujących się na mapie. Dodatkowym utrudnieniem są oddziały G-Force oraz bossowie stojący na naszej drodze. Co ciekawe, niektóre etapy trzeba ukończyć w odpowiednim czasie, licznik można jednak podnosić niszcząc budynki bądź pojazdy wojskowe. Każdy ukończony poziom, to bonus dla siły potwora.

King of the Monsters mode, kolejny tryb zabawy, pozwala na walkę z sześcioma potężnymi potworami, takimi jak: Mothra, Jet Jaguar, King Ghidorah oraz Kiryu. Ponadto edycja na konsolę PlayStation 4 zawiera tryb multiplayer, oferujący walkę trzech graczy. Każdy kontroluje wówczas innego potwora.

Oprawa graficzna została wykonana w trzech wymiarach i dość mocno wzorowana jest ona na na filmowym pierwowzorze.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?