King's Quest (PS3) - okladka

King's Quest (PS3)

Premiera:
28 lipca 2015
Premiera PL:
28 lipca 2015
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis King's Quest (PS3)
DevMat @ 21:32 03.12.2015

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

King's Quest to dziewiąta odsłona słynnej serii gier przygodowych, która została zapoczątkowana w 1984 roku przez King's Quest: Quest for the Crown. Jej opracowaniem zajęło się studio The Odd Gentlemen, wydaniem natomiast twórca całego cyklu - firma Sierra Entertainment. Tytuł dostępny jest w postaci pięciu epizodów.

Historia pozwala poznać historię króla Grahama. Akcja nie została jednak pokazana w tradycyjny sposób, tylko w formie opowiadań. Sam król jest już poczciwym staruszkiem i postanowił podzielić się swoimi wspomnieniami z lat młodości z wnuczką Gwendolyn. I tak, w pierwszym rozdziale zatytułowanym A Knight to Remember, Graham przedstawia historię jak to starał się zostać rycerzem w straży króla Edwarda. Podczas nie dowiadujemy się czego musiał dokonać aby odebrać upragnione pasowanie na rycerza.

Jak na przystało na grę przygodową, podczas podróży napotykamy sporo niezależnych postaci, każda z nich jest inna i posiada ciekawe informację. Naturalnie nie zabrakło zagadek logicznych, rozwiązanie ich jest niezbędne do pchnięcia fabuły naprzód.

Oprawa graficzna została utrzymana w kreskówkowym klimacie z ręcznie malowanymi tłami. 

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z King's Quest (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?