Chivalry: Medieval Warfare (PS3) - okladka

Chivalry: Medieval Warfare (PS3)

Premiera:
02 grudnia 2014
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Chivalry: Medieval Warfare (PS3)
Zidan @ 19:36 15.09.2014

Śr. długość gry: 23h 30min

+ czaswięcej

Chivalry: Medieval Warfare jest sieciową grą z gatunku FPP przenoszącą nas do realiów średniowiecza. Będziemy w niej świadkami brutalnego konfliktu pomiędzy państwem Agatha, a wrogim mu zakonem Masonów.

Gracz, opowiadając się za jedną ze stron, przejmuje władanie nad średniowiecznym żołnierzem i za pośrednictwem internetowego łącza toczy szereg bitew z wykorzystaniem charakterystycznych dla tego okresu narzędzi mordu. Autorzy przygotowali do naszej dyspozycji cztery klasy żołnierskie, różniące się od siebie wykorzystywaną bronią oraz indywidualnymi cechami. Produkcja umożliwia nam wykorzystanie w boju praktycznego systemu walki, przewidującego stosowanie kombinacji ciosów oraz ataków specjalnych.

Chivalry: Medieval Warfare boje toczymy na kilku specjalnie przygotowanych do tego celu mapach, w takich trybach jak np. deathmatch, drużynowy deathmatch oraz capture the flag, wykonamy także kilka drużynowych misji. Wszystko to czynimy w towarzystwie maksymalnie 32 graczy na jednym serwerze.

Chivalry: Medieval Warfare dysponuje w pełni trójwymiarową, przyjemną dla oka oprawą wizualną. Modele są szczegółowe, a świat pełen zróżnicowanych lokacji.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Chivalry: Medieval Warfare (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?