Borderlands: The Pre-Sequel (PS3) - okladka

Borderlands: The Pre-Sequel (PS3)

Premiera:
14 października 2014
Premiera PL:
17 października 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Borderlands: The Pre-Sequel (PS3)
bigboy177 @ 16:15 09.04.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 16h 51min

+ czaswięcej

Borderlands: The Pre-Sequel to kolejna część (trzecia licząc chronologicznie) słynnej serii strzelanek, stworzonej przez studio Gearbox Software. Tym razem za grę odpowiada 2K Australia, a ze względu na to, że nie mamy do czynienia z bezpośrednią kontynuacją, brakuje cyfry "3" w tytule.

Borderlands: The Pre-Sequel przenosi nas do wydarzeń rozgrywających się pomiędzy pierwszą, a drugą edycją sagi. Scenariusz kręci się wokół postaci Przystojnego Jacka, będącego głównym antagonistą "dwójki". Tym razem jednak Jack nie jest ani antagonistą, ani protagonistą. Zamiast tego znajduje się w centrum wydarzeń i to niejako jego historię poznajemy. Dowiadujemy się dlaczego stał się despotą, którego poznaliśmy w Borderlands 2.

Jeśli chodzi o głównych bohaterów, to mamy ich czterech. Do wyboru jest: Athena, Wilhelm, Nisha oraz Claptrap. Każda osoba dysponuje odmiennym wachlarzem umiejętności oraz innym zestawem broni. Dla przykładu Athena jest "tankiem", a zatem najważniejsze dla niej jest ubijanie oponentów z wykorzystaniem sporej amunicji. Nie są jej też straszne pociski wystrzeliwane przez oponentów, albowiem ma ona pancerz, mogący wytrzymać bardzo dużo. Wilhelm w przeciwieństwie do Atheny, nie jest aż tak odporny, a jego podstawową umiejętnością, jest możliwość korzystania ze specjalnych wszczepów. W miarę progresji gry zamienia się on z normalnego człowiego, w prawdziwego cyborga.

Akcja Borderlands: The Pre-Sequel toczy się na księżycu, co oznacza, że mamy do czynienia ze zmniejszoną grawitacją. Dzięki temu możemy wyżej i dalej skakać, a każdy wybuch ma większą siłę rażenia. Dodatkowo, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zniszczyć hełm wroga, odcinając mu zapasy tlenu, co spowoduje uduszenie. Najbardziej pikantnym sposobem ubijania niemilców jest zaś posyłanie ich w mrok przestrzeni kosmicznej - wystarczy solidne boom!

Borderlands: The Pre-Sequel działa na silniku graficznym, który napędzał dwie poprzednie części. Został on oczywiście odpowiednio zmodyfikowany, dzięki czemu oprawa jest bardziej przejrzysta i przyjemniejsza dla oka. Stylistycznie mamy do czynienia z cel-shadingiem, a zatem oprawą wzorowaną na komiksach.

Gra posiada tryb dla jednego gracza, ale istotną rolę odgrywa w niej kooperacja. Uczestniczyć mogą w niej nawet 4 osoby.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
Screeny z Borderlands: The Pre-Sequel (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?