BioShock: Infinite - Burial at Sea Episode 2 (PS3) - okladka

BioShock: Infinite - Burial at Sea Episode 2 (PS3)

Premiera:
25 marca 2014
Premiera PL:
26 marca 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis BioShock: Infinite - Burial at Sea Episode 2 (PS3)
bigboy177 @ 21:22 27.03.2014
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 4h 34min

+ czaswięcej

BioShock: Infinite - Burial at Sea Episode 2 jest drugim epizodem fabularnego rozszerzenia dla gry BioShock: Infinite. Podobnie jak w przypadku podstawki, za dodatek odpowiada studio Irrational Games, a wydawcą zostało Take-Two.

BioShock: Infinite - Burial at Sea Episode 2 kontynuuje historię zapoczątkowaną w pierwszym epizodzie. Główną bohaterką jest Elizabeth, która powraca do Rapture, aby znaleźć sens swojego istnienia i spróbować wpłynąć na przebieg swojego życia. Niestety, jak się okazuje, nie jest to wcale takie łatwe, jak się może wydawać. Kobieta musi przemierzyć pełne niebezpieczeństw podwodne miasto, aby wreszcie osiągnąć swój cel.

Ze względu na to, że protagonistą jest drobna kobieta, rozgrywka nie jest oparta na walce ze Splicerami, a raczej na unikaniu tejże. Należy więc poruszać się po cichu, próbując przemykać niezauważenie. Dopiero w sytuacji krytycznej sięgamy po broń, której Elizabeth ma kilka rodzajów. Dziewczyna robi użytek m.in. z pistoletu, shotguna oraz kuszy, dysponującej różnymi bełtami.

Prócz broni, w BioShock: Infinite - Burial at Sea Episode 2 znajdziemy też ikoniczne dla serii Plazmidy. Zapewniają one specjalne umiejętności protagonistce, która potrafi np. przemienić wroga w słup lodu, a następnie skruszyć go na drobne kawałeczki.

Dodatek działa na silniku graficznym pierwowzoru, a to oznacza, że oferuje bardzo efektowną, idealną stylistycznie oprawę wizualną. Całość uzupełnia sugestywna muzyka i efekty specjalne, jak również profesjonalnie nagrane dialogi.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Screeny z BioShock: Infinite - Burial at Sea Episode 2 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?