Deadfall Adventures (PS3) - okladka

Deadfall Adventures (PS3)

Premiera:
28 października 2014
Premiera PL:
29 października 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Deadfall Adventures (PS3)
DevMat @ 19:17 17.02.2014
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: 12h 50min

+ czaswięcej

Deadfall Adventures: Heart of Atlantis to ulepszona wersja gry znanej z konsoli Xbox 360 i komputerów PC. Za stworzenie produkcji odpowiadają deweloperzy z śląskiego studia The Farm 51.

Ukazana z perspektywy pierwszej osoby strzelanka, pozwala poczuć się jak sam Indiana Jones. Produkcja pełna jest rozmaitych pułapek i łamigłówek, zastawionych jeszcze przez starożytnych ludzi. Ponadto nie zabrakło widowiskowych pościgów czy strzelanin. W naszym plecaku znajdują się artefakty prawdziwego poszukiwacza przygód, jakimi bez wątpienia są: kompas, notatnik, mapy skarbów, latarka, czy dynamit.

Deadfall Adventures posiada również kilka cech z RPG. Bowiem dostępna jest możliwość ulepszania broni jak i cech samego bohatera.

Autorzy nie zapomnieli o trybie dla wielu graczy, który nazywa się Treasure Hunt. Można tam prócz dostępnego arsenału używać pułapek do likwidowania wrogów.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?