WWE 2K14 (PS3) - okladka

WWE 2K14 (PS3)

Premiera:
29 października 2013
Premiera PL:
01 listopada 2013
Platformy:
Gatunek:
Sportowe / Bijatyka
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis WWE 2K14 (PS3)
zvarownik @ 08:16 25.06.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 39h 42min

+ czaswięcej

WWE 2K14 to kolejna część popularnej serii sportowej wyprodukowanej przez studio Yuke's. Jednocześnie jest to pierwsza odsłona po przejęciu praw do marki od upadłego THQ przez firmę 2K Games.

Jak sama nazwa wskazuje, tytuł pozwala na wcielenie się w najpopularniejszych zawodników federacji WWE. Deweloperzy istotnie przebudowali system walki, a w rezultacie, choć jest on podobny do tego z WWE '13, oferuje płynniejsze wyprowadzanie ciosów, naturalniejsze animacje oraz lepsze wykrywanie kolizji. Oczywiście wszyscy zawodnicy posiadają swoje własne, charakterystyczne ruchy, a co za tym idzie, deweloper dograł mnóstwo nowych animacji.

WWE 2K14 to nie tylko przebudowany system walki, ale także wiele wcześniej niedostępnej zawartości. Na pierwszy rzut oka widać siedem dodatkowych momentów OMG, pozwalających na zrealizowanie nowych finisherów. Mamy większą interakcję z otoczeniem areny, a niektórzy zawodnicy potrafią wyrzucać przeciwników w powietrze, by później, łapiąc ich, zrealizować finisher. Wszystko to nadaje potyczkom większego dramatyzmu i dynamiki.

Największa innowacja w WWE 2K14 to jednak nowa kampania w trybie dla jednego gracza, nazwana "The 30 Years of WrestleMania". Prezentuje ona 30 ostatnich lat WrestleManii, włączając w to 45 klasycznych spotkań, wiele legendarnych postaci, jak również filmy zarejestrowane podczas ich potyczek. Wszystkie walki w trybie "historycznym" mają określone cele, a ich realizacja konieczna jest do doprowadzenia potyczki do końca. Nie zawsze jest to jednak zwycięstwo, albowiem przebieg starć jest zgodny z rzeczywistym.

Prócz "The 30 Years of WrestleMania" mamy też The Streak, w którym przejmujemy kontrolę nad The Undertakerem oraz klasyczne modele zabawy. The Streak polega na tym, aby osiągnąć jak najwięcej zwycięstw, bez jakiejkolwiek porażki. Celem jest pobicie rekordu Undertakera, któremu udało się wygrać aż 21 spotkań pod rząd. Gracz próbuje albo bronić tego osiągnięcia, albo je pobić.

Z klasycznych sposobów spędzania czasu warto wymienić "Create-a-Superstar", w którym przejmujemy kontrolę nad jednym z zawodników, a następnie staramy się go rozwijać, walcząc i poprawiając posiadane statystyki. Z najważniejszych innowacji warto w tym przypadku wymienić możliwość zmodyfikowania jednej z już dostępnych gwiazd - służy ona wówczas jako fundament nowego zawodnika.

WWE 2K14 działa na zaawansowanym silniku graficznym, generującym pełne szczegółów postaci, płynne animacje oraz zróżnicowane areny. Najwięcej uwagi poświęcono oczywiście zawodnikom, dzięki czemu widać nawet ich mięśnie podczas zadawania ciosów.


Lista zawodników dostępnych w WWE 2K14 w dniu premiery obejmuje:

AJ Lee;
Aksana;
Alberto Del Rio;
Andre the Giant;
Antonio Cesaro;
Batista;
Big John Studd;
Big Show oraz wersja retro;
Bret Hart;
Brock Lesnar oraz wersja retro;
Brodus Clay;
Christian;
Chris Jericho oraz wersja retro;
CM Punk;
Cody Rhodes;
Damien Sandow;
Daniel Bryan;
Darren Young;
David Otunga;
Dean Ambrose;
Diesel;
Drew McIntyre;
Dolph Ziggler;
Eddie Guerrero;
Edge;
Goldberg;
Heath Slater;
Hulk Hogan oraz wersja Hollywood;
Jack Swagger;
JBL;
Jinder Mahal;
John Cena oraz wersja retro;
Justin Gabriel;
Kaitlyn;
Kane oraz wersja retro;
King Kong Bundy;
Kofi Kingston;
Layla;
Lita;
Mark Henry;
Mick Foley;
Mr. McMahon;
Natalya;
R-Truth;
Randy Orton;
Randy Savage;
Razor Ramon;
Rey Mysterio;
Ric Flair oraz wersja retro;
Ricky Steamboat;
Ryback;
Roman Reigns;
Santino Marella;
Seth Rollins;
Sgt. Slaughter;
Shawn Michaels oraz wersja retro;
Sheamus;
Sin Cara;
Stephanie McMahon;
Stone Cold Steve Austin;
Ted DiBiase;
Tensai;
The Great Khali;
The Miz;
The Rock oraz wersja retro;
Titus O’Neil;
Triple H oraz wersja retro;
Ultimate Warrior;
Undertaker oraz wersja retro;
Wade Barrett;
Yokozuna;
Zack Ryder.


Wkład w encyklopedię mieli:   gaco,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z WWE 2K14 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?