Port Royale 3: Pirates & Merchants (PS3) - okladka

Port Royale 3: Pirates & Merchants (PS3)

Premiera:
25 lutego 2014
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Ekonomiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Port Royale 3: Pirates & Merchants (PS3)
DevMat @ 20:27 29.09.2011

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Port Royale 3: Pirates & Merchants to kolejna część znanych strategii ekonomicznych, przygotowana przez studio Kalypso Media. Podobnie jak w przypadku poprzedników, mamy do czynienia z klimatami morskimi.

W Port Royale 3: Pirates & Merchants wcielamy się w młodego kapitana statku, który przemierza XVII-wieczne Karaiby i stara się zdobyć reputację potrzebną do wybudowania własnego imperium. Aby tego dokonać wybieramy jedną z dwóch dróg. Możemy bowiem wybrać ścieżkę pirata, który podbija miasta, rabuje statki i szuka skarbów, lub godziwego kapitana, który do wszystkiego dochodzi uczciwie.

Choć w Port Royale 3: Pirates & Merchants najistotniejsze są aspekty ekonomiczne, dużą rolę odgrywa też eksploracja terenu oraz toczenie pojedynków. Boje przebiegają zarówno na lądzie, jak i na ziemi, a silnik graficznym napędzający produkcję stara się możliwie jak najdokładniej odwzorować każdy fragment widocznego świata.

Twórcy Port Royale 3: Pirates & Merchants prócz standardowego trybu dla jednego gracza, oferują też pełnoprawny multiplayer. W nim o dominację walczymy z graczami z całego świata.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka, dabi132, Dirian, Materdea,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Port Royale 3: Pirates & Merchants (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):