MediEvil (PS3) - okladka

MediEvil (PS3)

Premiera:
12 kwietnia 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis MediEvil (PS3)
RJ_romario @ 21:31 22.09.2011
Roman "RJ_romario" Jot
Lubię czytać, grać, leniuchować, interesuję się przyrodą z naciskiem na ptaki i akwarystykę, lubię posłuchać dobrej muzyki, lubię wiele innych rzeczy a nie lubię chamstwa. Nie myślcie że zawsze jestem online mimo że tak wyświetla. Po prostu u mnie komp prawie zawsze włączony i przeglądarka uruchomiona. Maniak gier z pierwszego Play Station a szczególnie serii Resident Evil

Śr. długość gry: 11h 56min

+ czaswięcej

MediEvil to gra przygodowo - platformowa, wydana w październiku 1998 roku na konsolę PlayStation.

Główny bohater gry Daniel Fortesque jest nieboszczykiem i spoczywa w krypcie. Po 100 latach zły czarnoksiężnik Zarok powraca i niefortunnie za pomocą magii budzi Sir Daniela, którym właśnie przyjdzie nam kierować w grze.

W produkcji przebijamy się przez kolejne poziomy, unicestwiając wrogów różnej maści za pomocą wielu dostępnych broni, którą albo odnajdujemy, albo kupujemy w przeznaczonym do tego miejscu. W grze odnosimy obrażenia które możemy podreperować poprzez odnajdywanie butelek z eliksirem życia i uzupełnianie ich w źródłach. Nieraz musimy pogłówkować, co zrobić aby posunąć się w grze do przodu, ale nie są to jakieś trudne łamigłówki.

W MediEvil są 22 poziomy. Aktualnie gra jest również dostępna dla użytkowników PSP i PS3 do pobrania i kupienia na PS Store.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDrakePL   @   12:54, 15.03.2012
pamiętam medievil na ps1 fajna gierka Uśmiech