Serious Sam 3: BFE (PS3) - okladka

Serious Sam 3: BFE (PS3)

Premiera:
14 maja 2014
Premiera PL:
14 maja 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis Serious Sam 3: BFE (PS3)
SpajderBot @ 11:50 28.05.2011
Wojtek "SpajderBot" Cichoń

Śr. długość gry: 16h 28min

+ czaswięcej

Serious Sam 3 to trzecia odsłona produkcji o nieustraszonym Samie. Podobnie jak poprzednie części, tak i tym razem tytuł nie skupia się na realizmie, skomplikowanej fabule czy głębokim przesłaniu. Wszystko koncertuje się na dwóch aspektach - dużej dawce humoru i gigantycznej ilości strzelania. Oczywiście za powstanie gry odpowiedzialne jest studio Croteam - ojcowie serii.

Serious Sam 3 to prequel "wydarzeń", które miały miejsce w "jedynce". Nasz protagonista, jak to zwykle bywa, wpada w tarapaty. Świat jest zagrożony, a niemilcem w tym przypadku jest Mental i jego armia. Postanawia on ponownie zdobyć Ziemię na własność, a do osiągnięcia tego celu wybiera drogę zniszczenia i pożogi. Gracz przenosi się do wielu różnych miast i świątyń, a w każdym toczy nieprzerwaną walkę o przetrwanie w obliczu przeważających sił wroga.

W Serious Sam 3 otrzymujemy dostęp do potężnego arsenału środków zagłady. Za najważniejsze jego elementy uznać można pistolety, karabiny, strzelby, wyrzutnie rakiet oraz przeróżne działka plazmowe i tym podobne. Prócz tego, poważny Sam zrobi użytek z własnych mięśni. Przeszedł on bowiem rozległe szkolenie walki wręcz, a w rezultacie, szybko i skutecznie eliminuje bandziorów z bliskiej odległości. Problem z takowym podejściem występuje tylko w przypadku potyczek z bosami.

Serious Sam 3 to także nowy silnik graficzny. Generuje on rozległe przestrzenie i ogromne ilości przeciwników. Gra została zoptymalizowana dla konsol obecnej generacji oraz komputerów PC.


Wkład w encyklopedię mieli:   Gilberto, Dirian, Natalia06,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Serious Sam 3: BFE (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?